Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Nagovaranje za kupnju konja

Go down 
+25
iv@:)
call me
Kika
wendy
goodghost
Ai La
Ivana:)
Sunshine
Curly
suki
maja_horses
atta
Mia
Equinox
BeRtA
carmen...
ivce
Magdalena
Lilika
Maura
Nikec
my_love
Melita
Denc
Emma
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptypon 9 vel 2009 - 13:07

A po tom onda nitko ne bi trebao imati konja Smile....to ti je isto ko pas,i njemu se može nekaj dogodit....
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptypon 9 vel 2009 - 14:49

e da...mene je toga najviše i strah sad u vezi Kin....kaj ak se nekaj (NEDAJ BOŽE) dogodi....baš sam razmišljala o tome....heh....

al dobro Mia kaže...hugic.....u svemu je neki rizik.....
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptypon 9 vel 2009 - 19:22

pozitiva,cure =)....
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptyuto 10 vel 2009 - 15:42

off Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 812891
[Vrh] Go down
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptyuto 10 oľu 2009 - 8:34

meni tata dopusti imat konja,al mama nikako jer se boji da padnem...al svejedno ga dobivam Laughing
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptyuto 10 oľu 2009 - 8:45

pa past ces sa konja takoi ionako.. kad tad..to nema veze dal ti konja imas doma ili ne..
[Vrh] Go down
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptyuto 10 oľu 2009 - 21:10

pa znam ,al moa mama nea blage veze o konjima i vec sam joj 1000x rekla da imam body protector ali bezuspjesno
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptyuto 10 oľu 2009 - 22:14

Berta baš mi je drago.. sretno s kupnjom Very Happy
Ja još uvijek puno učim za stipendiju kako bi ušparala nešto love Suspect
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 11 oľu 2009 - 14:08

haha..ja cu se nacekat..a i to je sve pitanje..al ja sam vec odustala od nagovaranja tako da..kad dode doci ce..
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 11 oľu 2009 - 14:44

pa sta nisi rekla da je evc sve dogovoreno i da ce doc na zimu?tako si rekla :S
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 11 oľu 2009 - 15:46

pa tako je meni tata reko..da on misli na zimu..al s njim se nikad nezna..meni je iskreno postalo tako svejedno vise Suspect
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 11 oľu 2009 - 18:45

drz te se teme
[Vrh] Go down
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 12:37

evo mojih osnova za nagovaranje zbog kojih pravimo ergelu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

1 budite dobri ko kruh Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 763794
2slušajte ih hh
3dobite koju peticu Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 25150
4 budite opsjednuti konjima(ljepite postere uuuuuvjek pričajte o njima,čitajte o konjima) Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 762858
5 kada otiđete jahati na konju iz kluba pričajte s njim,mazite ga ,obožavajte ga........ Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 767576
6 svaki im dan starcima govorite:kupi mi konja,kup mi konja....... Twisted Evil
i...nadam se da če van ovo pomoči loodi
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 13:06

Laughing Laughing ..vjerujem da su svi to vec isprobali..al kod nekih roditelja kad ne ide ,ne ide -,-"
[Vrh] Go down
iv@:)
1. year of riding
1. year of riding
iv@:)


Female
Broj postova : 75
Location : Na konju
Registration date : 21.03.2009

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 16:25

kaj češ,život je okrutan loodi ,Ali vrijedi isprobati zaljubljeni
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 17:38

iv@Smile je napisao/la:
evo mojih osnova za nagovaranje zbog kojih pravimo ergelu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

1 budite dobri ko kruh Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 763794
2slušajte ih hh
3dobite koju peticu Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 25150
4 budite opsjednuti konjima(ljepite postere uuuuuvjek pričajte o njima,čitajte o konjima) Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 762858
5 kada otiđete jahati na konju iz kluba pričajte s njim,mazite ga ,obožavajte ga........ Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 767576
6 svaki im dan starcima govorite:kupi mi konja,kup mi konja....... Twisted Evil
i...nadam se da če van ovo pomoči loodi

Meni pomoglo Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 86067

Ja sam svaki dan mami tupila: " a znaš kak je Dora lijepaaa,joooj!!"
Ali nisam da mi ju kupe...ali s vremenom...hihi...nisu imali što drugo jer sam samo nju gledala i o njoj pričala i kad bi došla doma iz konjičkog svaki put bi bio osmjeh od uha do uha Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 556783 Ali to nesvjesno,jer mi je zbilja bilo tako. I eto mi Dorice u dvorištu već 3 godine,ili koliko već Smile ona mala ždrijebica prekosutra ima 6 godina wed iako ne mogu vjerovat da je toliko prošlo,ali ok Smile U međuvremenu,kobilica se mora ždrijebiti,ne? cool (pogotovo kad imate roditelje koji nemaju pojma o konjima)... I onda dođe ždrijebe,koje nema šanse da prodaš kad je onako malo i medeno. Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 86067 I tako se broj konja množiiii Laughing
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 18:26

Hahhaa Very Happy
Već 6?Pekosutra? OPAA =D
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 18:28

woo.
Ja se sveg tog držim+zahtijevali su da prođem glazbenu s 5.0 po prvi put-i jesam. Ali i dalje, di moj konjo? Nema, čak više ni nemam tak često jahanje, to zbog vremena valjda, al opet. x_x
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 18:38

Poootpisujem.
Imam najbolje ocene do sada,ali od konja ni traga.

No
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 20:53

Uf...znam kako vam je Wink tak su i meni rekli samo nam je bitna škola ovo ono....al opet nije bilo konja Rolling Eyes a možda mi previše i tražimo (ja više ne,jer imam konja ugl.),nije to mala briga a i treba imat para ali opet...
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 25 oľu 2009 - 22:19

Mene nikad mama i tata nisu ucjenjivali ocjenama.. uvijek se trudim i dajem sve od sebe, tako da me mama tjera da manje učim Smile
A što se konja tiče.. tupila sam tupila, no moji su neposustljivi i znam ga misle i žele najbolje za mene.. nebih vjerojatno imala vremena za konja, a iako smo u dobroj financijskoj situaciji, veliki su troškovi uzdržavanje konja, a i oni smatraju da nakon 6 godina jahanja nisam spremna za vlastitog konja.. tate mi nema doma preko tjedna jer radi vani, a mama nije oduševljena biti sama u društvu konja tako smo se dogovorili da ćemo u kupnju konja kada se tata vrati u Hrvatsku, a ja još nabildam iskustvo koju godinu.. a u međuvremenu sam si ja zacrtala petice u glavu, da dobijem stipendiju i olakšam kupnju konja iako znam da bi mi ga oni priuštili i bez moga truda, al ja sam tvrdoglavo magare pa želim sama svojom mukom zaraditi konja Cool .. uff što sam se raspisala.. Smile
[Vrh] Go down
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 15 tra 2009 - 9:55

ja mamu i tatu nisam niti jednom (ok,mozda 1-2 puta) pitala za kupnju konja nego su oni jednostavno skuzili da to zelim,a kak moja sestra ima uzasne ocjene,moje su im RAJ!
I naravno stalno sam pricala o konjima i ljepila postere u sobi...
[Vrh] Go down
Teychee
3. year of riding
3. year of riding
Teychee


Female
Broj postova : 536
Age : 27
Location : ...još je lepši beli Zagreb grad... (:
Registration date : 27.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 15 tra 2009 - 11:30

ja nisam morala nagovarat. moja mama ga je kupila kad sam imala 4.ona je sama htjela kupit jer ih obozava cijeli zivot bas kao i ja... iiii kupila je.. i odtad se broj konja množi... Very Happy jer kefir vise nije za jahanje, pa treba konj za ovo, konj za ono... iii tako smo dosli i na ovaj broj - 5!
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 15 tra 2009 - 13:35

Lijepoooo Very Happy Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 556783

Meni je drago što se moji roditelji počeli zanimati za konje.
Dogovor je bio da Dorino prvo ždrijebe ostavimo-Cony! =) I ona ostaje,sigurno. I dogovor je bio i da ćemo ostalu ždrijebad prodavati. Ali s obzirom da se tata zaljubio u akhal-tekince,pripustili smo Doru pod Melca. I sad tata izmišlja kak ne bumo prodavali ni ovo ždrijebe Laughing To je njegovo,iako je još u trbuhu,hehe. Tako da će biti 3 konjeka... Dorči ću jahat,Cony odgajat,ovo malo...neka tata radi što hoće,to je njegovo xD I nemojte se smijat kad bu imalo smješno ime-tata ga smišlja Laughing xD Jedva čekam.
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Emptysri 15 tra 2009 - 13:39

Heheh,supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Sponsored content





Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagovaranje za kupnju konja
[Vrh] 
Stranica 8 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kupovina konja
» Kupujem konja ^^
» Psiha konja
» Spremni za konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: