Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Nagovaranje za kupnju konja

Go down 
+25
iv@:)
call me
Kika
wendy
goodghost
Ai La
Ivana:)
Sunshine
Curly
suki
maja_horses
atta
Mia
Equinox
BeRtA
carmen...
ivce
Magdalena
Lilika
Maura
Nikec
my_love
Melita
Denc
Emma
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
carmen...
3. year of riding
3. year of riding
carmen...


Female
Broj postova : 710
Age : 29
Location : kod carmen i caspera
Registration date : 11.03.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyned 13 tra 2008 - 16:43

Ivce je napisao/la:
moj tata je dovezao prvu kobilu kod nas kad sam imala 8god Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783
ja se nisam bunila Laughing
drago mi je da i on ovo voli i reko je da ćemo uvijek imat nekog konjića Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795
blago tebi...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyned 13 tra 2008 - 18:15

jaoo potpisujem carmen... Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyned 13 tra 2008 - 19:34

jaooo...iva....pa ti uživaš....balgo tebi.... Very Happy
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyned 13 tra 2008 - 19:47

znam Cool
imam zlatnog tatu Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptypon 14 tra 2008 - 6:46

joooj
iva nisi jedina
ja imam naj naj naj tatu na svijetu Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783
On i mama su živili seoskim životom, dapače mamin tata je imao puuuuuuno konja, sada to ima moj ujak.
Ja sada znam da će moj konj biti u štali i već znam u kojoj tak da ovo sa hranom i sve to ja netrebam baš se tak opterećivati, uglavnom ja ću imati istog veterinara ( najvjerojatnije ) i ptokivača kao i ove cure koje me uče jahati ( konji će biti u istoj štali - nadam se Laughing )
Ja sam znam, da želim da to bude ženka, da bude za rekreaciju i bit će lipicanka - definitivno, inače i jašim na lipicankoj ( Sari Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783 )
i nemam kai za reći XD
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptypon 14 tra 2008 - 19:13

e...to onaj ujak s Brača....kaj si mi pričala?
Embarassed
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 10:27

je je :DDD
Jedva chekam to bude sada brzo
wiiii Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 404390
[Vrh] Go down
http://google.hr
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 13:54

meni moji jos malo pa bi pa nebi al oce..jer moja trenerica kad dođe tata ga uzme nasamo i onda ona njemu prica kako napredujem kako bi bilo dobro da imam svog konjica..to je dogovor mene i trenerice..al nije da laze ja napredujem(bar se nadam Laughing) samo malo potiskujemo mog tatu...posto on uvijek poslusa moju trenericu.. Laughing
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:46

LJUDI! Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795
JA SAM TAKO HEPY!!!!
Ovak da vam sve ispricham :DDDD
Bila sam u sobi svirala violinu, tata mi je kucnuo po vratima i otvorio ih, a ja prestala svirati, i dođe on onako blagim glasom.
- Marija imam iznenadjenje za tebe. -
a ja ono:
- Kai?! Tata! Tata! Reci. - ( ja sam vam jako uzbudjeno i hiperaktivno dijete Wink )
I dojde on meni:
_ Kupit chu ti zdrijebe, tj. jedna gospodin che nam pokloniti. - a ja ono prvo shok.
Ja sam vrishtala po kuchi grila sve i svashta, cijeli dan sam blistala i josh uvijek blistam :DDDD
Ja nemogu cvjerovati
nnn
Tak sam sretna!!! Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795

Nika i dici vas dve budete mi punoooo pomogle ako mozhe? Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783
[Vrh] Go down
http://google.hr
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:48

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 bas mi je dragoooo
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:51

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795

I meni, i to masno
Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795
[Vrh] Go down
http://google.hr
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:51

naravno, sve sto treba.. pošto imamo dosta iskustva?? kad ce zdrijebe doc?
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:54

Super!!!
Pričaj!!Pasmina?Spol?Tko će ga ujahati?Odgojiti? Sveee Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:55

weeeeeeeeeeeeee


supeeeeeeeer Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 čestitam Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:56

Nika je napisao/la:
Super!!!
Pričaj!!Pasmina?Spol?Tko će ga ujahati?Odgojiti? Sveee Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762

otela mi rijec iz usta Laughing
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 18:58

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783
Taj chovjek ima vishe vrsta konja i sada mu chekaju zhdrijebe
pa chemo najvjerojatnije ichi prek ljeta vidti zhdrijbad pa budem vidila koje che mi ko niki "zapasti za ochi Smile "
Onda budeju 6 mjeseci sa majkma a onda lijepo u zagreb kod mene
Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 61795
a ja bi osobno da bude spol zhenski, lipicanka :DDD
[Vrh] Go down
http://google.hr
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 19:02

A lijepooo Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783 Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 556783

A može jedno pitanje,bez ljutnje...
Da li e bi bilo pametnije da kupiš već ujahanju kobilu od edno 5/6 godina.
Jer ždrijebe(pogotovo tek odvojeno od majke) treba pravog gazdu,prijatelja,nije poželjno da živi samo,treba dobar odgoj itd... Very Happy
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 19:04

da bas sam to htjela napisat.. možda za početnika bolja ujahana kobila Wink
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 19:07

pa ova koja mene uchi jahati
je imala zhdrijebe i sama uzjahala saru
pa bi mi pomogle njih dvije Smile))
[Vrh] Go down
http://google.hr
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 19:18

hm.. neznam dosta je to teško.. ali na tebi je da odličiš Wink
[Vrh] Go down
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 20:03

aww mare kak si me razveselila Very Happy
al stvarno, možda bi bilo najbolje da kupiš malo stariju ujahanu kobilu i s njom stekneš malo više iskustva, pa ju onda pripustiš i sama od početka odgajaš ždrijebe Wink
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 20:22

E to...Potpisujem skroz Wink
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 20:25

I da...Rekla si da bi tvoja trenerica ujahala žrdujebe Very Happy
A znaš ti s koliko se godina konj ujahuje? Very Happy
I ima tu mnoooogo više od samog ujahivanja Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762
Sve je na tebi Very Happy Sretno i pametno odluči Very Happy Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 20:31

Equinox je napisao/la:
aww mare kak si me razveselila Very Happy
al stvarno, možda bi bilo najbolje da kupiš malo stariju ujahanu kobilu i s njom stekneš malo više iskustva, pa ju onda pripustiš i sama od početka odgajaš ždrijebe Wink

i aj to potpisujem....kasnije tu kobilu pripustiš...i imaš ždrijebe od malenih nogu.....i možeš se brinuti za njega i raditi kaj hoćeš...baš ko nika... Smile .....al...to je tvoja odluka.... Wink
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Emptyčet 24 tra 2008 - 20:42

Ja mislim da ti je puno pametnije kupiti sada kobilu ujahanu...
Jer ako kupiš ždrijebe od 6 mjeseci morati ćeš čekati 3/4 godine da se počne ujahivati...
A kobilu bih mogla i jahati i baviti se s njom i sve...Za ždrijebad imaš vremena...
Pogotovo ako sada kupiš kobilu..jer ćeš nju i ovak trebati pripuštati...
Imati svog konja je posebno,ali i velika obaveza i treba mnogo toga osigurati i provjeiti prije kupnje Wink
Pogotovo ždrijebadi za koje još ne znaš niti kakvo će biti u jahanu i ostalo...Ovisi i za što konja misliš imati.. Pa da ponovim...

Nika je napisao/la:
P nije baš svejedno....ovisi za što će ti konj Wink
A ni za smještaj nije svejedno....Ako konja misliš držati na livadi moraš napraviti nadstrešnicu pod koju se može skriti od kiše...Ili ako misliš sagraditi štalu(konjušnicu) onda se pobrini da ima ispust...
Meni su(a mislim i općenito) najbolje lauf štale....Pa onda konj odluči kada je za njega najbolje da se makne...

Onda prije kupnje konja treba se raspitati gdje ćeš mu moći kupovati kvalitetnu hranu,stelju,trebaš naći veterinara,potkivača....
A i dobro si moraš razmisliti zašto uopće kupuješ konja(e tu dolati ono razmišljanje o pasmini ili spolu)...Da li će ti služiti za uživanje i rekreaciju,da li za sport,da li za uzgoj....
I sve to onda ovisi da li ćeš se odlučiti za kuplju pastuha,kastrata ili kobilu....nekog mješanca ili čistokrvnog toplokrvnjaka ili hladnokrvnjaka....

Ima tu još mnogo stvari i nije kupiti konja staviti ga u konjušnicu i povremeno ga jahati....Tu je mnooooooooooooogo više i večinu sama riječ kupnja konja vara...Zato oprezno i nisu uvijek roditelji u krivu Wink

Emma...lijepo i dobro razmisli i savjetuj se s nekim iskusnim..Sretno Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagovaranje za kupnju konja   Nagovaranje za kupnju konja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagovaranje za kupnju konja
[Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kupanje konja
» Prehrana konja
» Agresija konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: