Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Doživljaji s terena

Go down 
+18
Sweetie
wendy
Ai La
black pearl
karlich
Klamzy
ivce
Manticore
cile
call me
Maura
Denc
Nikec
Magdalena
BeRtA
my_love
Lilika
Emma
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptyned 20 tra 2008 - 18:49

Doživljaji s terena - Page 2 61795

stavi slikice nika... Doživljaji s terena - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 12:35

bila sam i ja na terenu Razz:P

ovakoca.... naravno... kak sam i rekla.. na početku se vuuuuuuuukeeeeeeeeel.................. pa smo se popeli na plitvicu.. onda je malo živnul.. i jučer smo išli malo dalje nego kaj idemo s majom i apolom.. sad smo išli do jednog mosta... i dobro... okrenemo se mi kod tog mosta.. zapravo..ja siđem na jedan put.. i skrenem u desno.. kao da se okrenem.. a mene ines samo čudno gleda... i pita me..- pa kud ti ideš... nisam znala da po tom putu možeš opet gore... dobro.. opet ja njega okrenem na taj put.. i bila je ines napred.. i ja zakasam da ih prestignemo.. i onda je gotov bil... sad bi on cjelo vrijeme kasal.. onda je skužil da ide Canjuga sa svojim preeeeeeeeeeeeeekrasnim pastuhom.. sakijem.. (mislim da je saki) i ovaj se celo vreme oče okrenuti da ga vidi.. al nismo smeli stati.. pa smo nastavili... ovaj naravno celo vreme kaskal.. meni su ruke... ovoga.. skoro otpale... nda........ i prođemo mi sve ono... i dođemo do one livade.. veeeeelike.. pokraj koje je golf teren.. i idemo tam kroz jedan put.. koji je obrasel.. izgleda kao tunel.. i uđemo mi nutra.. i gore s desne strane pukne grana.. leo poskoči u ljevo.. a ja sam ostala ukipljena gore... doobro.. idemo dalje.. prođemo lovca.. dizgini skroz popušteni.. i onda tam opet na jednom djelu.. isto to napravi... a neznam zbog čega... nie bed.. xd

eto ga.. danas idem sama na teren.. jer maja ne jaši danas... tak da..

wish me a luck (nemam blage kak se piše.. tak daaaa)
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 12:38

a blago tebi!! i ja bi nisam bila na terenu jako dugo, a trebala sam ic ovaj vikend! aqli je padala kisa i blato je pa... nisam išla!
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 12:51

ja sam mislila da cu danas posle terapije zaletiti, ali kako mi se cini nebu ni terapije ni nicega.
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 13:27

lidi blago se tebi...ja sam bila na jednom terenu... Sad
obecala mi trenerica ako sljedeci put bude ljepo da cemo ici.
pa vam stavim slike.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 13:37

jedva cekamo..

@lidyy-vidim da si uzivala Very Happy Laughing
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 17:05

lidyyy....uživala si... Smile ....i...kak je bilo onda..danas...kad si bila sama...?
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 17:28

je.. odličan mi je teren bil.. dojdem na ranč.. kiša škrapa.. zasedlam lea.. jedva se odvojimo od štale.. dođemo 50 metara dalje.. na skokičinu livadu.. ispred nas sve munje sjevaju.. grmi... iskoči nam fazan iz trave.. i još je k tomu i zagrmelo taj trenutak.. ovaj se okrenul ... zritaval se... ak se nije 6 put za redom ritnul.. nije niš.. meni je u jednom trenutku desna uzengija ispala.. al sam ju uspela opet.. "primiti" i onda mi je krenul u galop.. i 30 metara smo galopirali po stazi.. jer ga nisam mogla zaustaviti...a ostalih 20 metara je kasal.. onda brzo pod krov.. jer je i kiša jače počela padati.. pa tam čekaj.. ak nisam 10 min stajala... nisam niš.... i onda sam odustala.. rasedlala ga... i tam je stajal... posle sam ga pustila nutra.. pojel je večeru.. u 5 popodne.. kaj je 2 sata ranije nego inače... i onda opet poslje van.. išla sam na pašu.. bila sam.... 5-10 minuta.. i onda opet kiša.. begaj nutra u štalu... pa tam čekaj.. 20 min smo barem čekali kao.. da prestane.. i onda smo odustali i opet konje nutra deli.. i opet su dobili večeru.. isponova... i onda sam ja pametna.. po tom pljusku išla stvari nosit... prvo sedlo i kolan.. i onda šprint opet natrag.. i onda po uzdu i podsedlicu.. i opet tam.. i kad sam ja to stavila na mjesto.. počelo to jače padat.. i to taman prema meni.. puhat i padat.... ja sam napred došla.. mokra, mokra.. kosa skroz mokra.. još mi je bila i raspuštena....

eh...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 17:50

a jooj lidyy Sad
i nama je kiša pokvarila dan Sad
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypon 21 tra 2008 - 18:10

da..i meni je kiša pokvarila dan..al kaj sad..
lidy..glavno da ti je bilo super....
pa nebuš se raspala od kiše...Laughing
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptyuto 22 tra 2008 - 18:53

si sigurna?! Laughing

no ugl.. ja jahala i danas.. došla na ranč.. sunčano sve 5.. jedino je vjetar malo puhal... i ja brzo zasedlam lea.. očistim ga.. sve kaj treba... žurila sam se jer sam došla u 4.. pa.... i krenemo mi... naravno on se neče odvojiti od štale.. pa sam se derala.. i tjerala ga s listom ko kreten.. i weeeee... ide on... i dođemo mi do skokičine livade.. i vidi on traktora da ide tam po livadi... prema našem putu.. i on stane.. i on bi doma... ja njega okrenem na skokičinu livadu i čekam da se traktor okrene i da opet ode gore... mislim.. dole.. no.. a ovaj mi u međuvremenu pokušava doma otić.. leo... i ode traktor i mi idemo.. ovaj gleda di je taj traktor.. kaj slučajno nebi bil blizu nas.. mislim.. kaj ti sve traktor može napraviti Rolling Eyes ... dobro.. prođemo mi njega.. i leo ugleda tam dolje.. kamione na onoj glupoj autocesti.. ajde popnemo se mi... i idemo po livadi uz plitvicu.. on je nekaj zagledal kod jednog grma... nemam blage kaj.. jer ničeg nije bilo... Rolling Eyes i prođemo mi sve ono.. on meni cjelo vrijeme kaska... onak na sitno.. i dođemo mi tamo.. na jedan dio.. di je plitvica... i preko puta plitvice.. je ona jedna livada s granjem.. a između plitvice i livade.. je još jedna livada... bila sam napisala da bi to bilo super pregalopirati... i ja si mislim.. i mislim... i idem ja taj dio pregalopirati.. i ide lidija.. galop... i leo.. naravno.. prvo ono ljepo fino.. polagano.. a onda odjedamput ko da ga neko u guzicu napucal.. i ide on u špricu.. glava dolje.. rita se... galopira.. i jedva sam ga zaustavila tam na jednom zavoju... a prije zavoja.. ja gledam kud da ga skrene.. ljevo nemrem.. jer bi završila u plitvici.. a desno mi je več grmlje.. šit.. niš lidija.. vuci pa kaj bu bu... i dobro.. uspela ja njega u kas... pa u hod.. i onda opet on cupkanje... i ja na onoj velikoj livadi.. rekoh.. ajmo još jednom probati... i ista stvar.. sam kaj je ovaj put odma poletio... i opet ja njega jedva zaustavila.......... ii onda cupka cupka i cupka.... na jednom djelu.. je i zagalopiral.. pa sam se opet trgala gore da ga zaustavim... i tak... došla na ranč... sišla s njega... a trbuh... odnosno trbušni mišiči........ mene je to tako bolelo....... da ja nisam ni disati mogla... došla sam napred i držala sam se za trbuh.. mene mama pita kaj lidija opala si?! kaj ti je.....?!?

al oke.......

hjoooooooooooooooooooj....

preživjeh i 2 teren sama sa leom..
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptyuto 22 tra 2008 - 18:58

wao...znači...bilo ti je jako zabavno...da...kaj ti sve traktor može napravit... Laughing ...super... Doživljaji s terena - Page 2 477762
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptysri 23 tra 2008 - 12:53

vidim nije ti bilo dosadno..al ne kuzim da ti se lep al skoro svaki put rita??? pa on ima 17 god,dobro da je mlad 4-5 god al sa 17 god bi vec trebal bit miran, stalozen i iskusan konjic..al on se ponasa ko da ima 4-5-6 Doživljaji s terena - Page 2 588345
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptysri 23 tra 2008 - 12:54

pa.. kad ima viška energije.. ne troši je dovoljno...

a i zato.. kad ipak ima punokrvnjaka u sebi.. Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptysri 23 tra 2008 - 12:59

ma znam..samo kazem... hehe... Doživljaji s terena - Page 2 588345 Laughing
[Vrh] Go down
cile
2. year of riding
2. year of riding
cile


Male
Broj postova : 303
Age : 38
Location : sarajevo
Registration date : 27.04.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptyned 27 tra 2008 - 14:33

pozzz... cesto idem na teren i u 99% slucajeva sve prodje bez ikakvih problema dok nam jednom nisu dvije krave izletile pred nas i pocele nas ganjati... nije bilo problema osim toga sto je to bila nizbrdica gdje smo mi stajali tako da je trebalo razmisljati gdje ici da se konji ne bi podskliznuli.... ali sve je bilo uredu... Doživljaji s terena - Page 2 61795 Doživljaji s terena - Page 2 70613
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptyned 27 tra 2008 - 16:21

Uh,krave i ovce Rolling Eyes

Mali đavolčići Laughing ja najviše mrzim traktore i auta,to mi savršeno upropasti teren... awek zagrljaj

EDIT:Dency jer...nije bio dobar post


Zadnja promjena: Dency; sub 16 kol 2008 - 11:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
cile
2. year of riding
2. year of riding
cile


Male
Broj postova : 303
Age : 38
Location : sarajevo
Registration date : 27.04.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptyned 27 tra 2008 - 16:24

ljubomorne su na konje Doživljaji s terena - Page 2 61795 Doživljaji s terena - Page 2 61795 Doživljaji s terena - Page 2 61795
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypet 2 svi 2008 - 11:31

ej.. pogodite koji je bio u srijedu na terenu?!
JA..!!!
konačno nakon tako dugog vremena da sam išla na teren..
znači.. srijeda oko 4 sata popodne...
čekam jednog frenda pola sata da dođe do mene, ali na kraj on mene zove i kaže mi da mu kobila neće preko tračnica (to mu se desilo nasred nekoga sela)
ja oke i idem tamo do njega (dichy je bez beda išla preko).. i idemo mi po nekoj cesti... uopće nismo znali kamo idemo, išli smo u neki šumu i izašli smo na neke predivne livade!! prava uživancija, tamo smo galopirali, sve dok nismo stigli do neke ceste, spustili smo se dole po cesti i skrenuli na jedan puteljak, di smo opet naišli na prugu, ali preko koje niti jedna kobila nije htjela ic... i onda smo se vratili, pa smo opet išli po nekim livada... i opet došli na cesti, pa smo opet išli po cesti i opet došli na neki put.. Laughing
e, i onda smo šetali i kasali po tom puteljku, dok nismo , naravno, opet došli na željeznicu... od tog frenda kobila nije htjela preko, pa sam ja probala i dichy je išla i onda je ta kobila išla za nama.. pa smo galopirali po tom puteljku, i išli smo posjetit jednu kobilu, tamo smo se malo zaustavili i onda smo krenuli dalje... krenuli smo u neko drugo selo gdje smo htjeli ić nesto popit, ali nismo uspijeli doc jer je dichy pala potkova.. i zato smo morali pješke sa konjem doma.. i to je to.. slika nemam...
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypet 2 svi 2008 - 13:35

i ja sma jucer bila na terenu!!
wee
galopirali smo jaako puno(meni je to bio prvi teren sa galopiranjem)
bilo je super,opal je bio jako dobar i slusao je na komadne.

btw. dichy, vidim da vam je bilo super,osim karja,dichy je pala potkova... steta. Wink
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypet 2 svi 2008 - 18:32

ne jasim potokovane konje pa mi reci kako si skuzila da joj je opala?
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptypet 2 svi 2008 - 18:33

nis, mi smo kasali i otpala je, ja sam čula da je nesto "puklo i izletilo" i vidim potkova...
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptysub 3 svi 2008 - 19:17

ja jasim potkovane konje (opal ima potkove) ali su ''svjeze mjenjane'' pa nema sanse da otpadne
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptysub 3 svi 2008 - 19:23

Bio sam danas na terenu!!!!!! Doživljaji s terena - Page 2 61795 Doživljaji s terena - Page 2 61795 Doživljaji s terena - Page 2 61795
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Emptysub 3 svi 2008 - 19:23

piši kak je bilo Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Doživljaji s terena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Doživljaji s terena
[Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Rekreativno jahanje-
Forum(o)Bir: