Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Doživljaji s terena

Go down 
+18
Sweetie
wendy
Ai La
black pearl
karlich
Klamzy
ivce
Manticore
cile
call me
Maura
Denc
Nikec
Magdalena
BeRtA
my_love
Lilika
Emma
22 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptypon 24 oľu 2008 - 10:59

Ajmo da čujem.
Ja sam bila jednom na terenu i to je bilo fenomenalno.
Išli smo oko jezera.
Sara je bila predobra, čak mi je radila naslon Very Happy
Bili smo nekih 2 sata na terenu, na samom kraju kod jezera bila neka provalija koju smo trebali zaobilaziti Very Happy
Onda je bio na kraju predah, Sara usputno cupkala hranu i sve super prošlo Very Happy
[Vrh] Go down
http://google.hr
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptypon 24 oľu 2008 - 11:57

eh.. moj 1. teren.. nem zaboravila... Laughing
prvi teren.. bil je 11 mjesec misilm ili 10.. ma neznam.. ugl.. nedelja ujutro ja i ines idemo na teren, po plitvici mene bilo strah.... malo smo prokasali gore... na plitvici... ovaj je vukeeeeeel... i tako.. okrenuli se mi prema doma.. i pita ines dal oču galopirati na plitvici... ja nisam znala kaj me čeka pa sam rekla da može... i dobro... stavim listove za galop... ovaj krene... i krene se zritavati... ja skoro opala... nekak ga zaustavim.. i onak sva prestrašena velim-mmm...ovoga... ja nebi galopirala... Very Happy .. i dobro..
a2. teren... isto sve tako... bez galopa na plitvici.. galopirale smo na jedno veeeeeeeeelikoj livadi... i ines je bila kojih.. 50 m dalje od nas u galopu... i ja krenem u galop a ovaj meni u špricer.. ja sam se us*** gore.....
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptypon 24 oľu 2008 - 12:10

hehe.. ja obozavam terene, 1. se ne sjećam...
ali kad smo bile ja sa Dichy i neka frendica isto sa nekom malo šlampavom kobilom... ajme smijeh.. ta kobila od te frendice svake dvije minute sklizne se, a ova skoro padne..hehe...bile smo nekih 2 ata na terenu.. i ono dođemo ti mi na neko veeeeliku ogromnu livadu, i govori frendica kao cemo u galop, ja dichy drzim ono, vukla je stoo na sat... ja govorim da da može, i ona se baci u šprincer, one dvje su se utrkivale hehe... a dichy je imala prepone, svaki kamen koji na bio na podu je preskoknila, a ja ono samo letim po sedlu, i sad dođe ti kraj livade kako da zaustavimo konje.... ja se nagnem nazad i dichy zaštopa ispred nekog granja.hehe ja skro trosnula dole...
i onda smo išle po nekoj uzbrdici u galopu... uf, to je bilo ODLILčno! I vracamo se mi dole po istom putu i skrenemo na neki put kako bismo prije došle do dna pa da opet idemo gore u galopu, i oke mi idemo, i na pol puta ta kobila od frendice skrene u PUNOM GALOPU na taj pitom kud smo se vracale, a ta frendica, ono samo u šoku stoji, kako je to proživjela, i onda za doma u hodu jer smo svi bili gotovi... hehe.. ma uvijek se nesto desi na tom terenu, smijeh!
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyuto 25 oľu 2008 - 19:42

a dajte napisite svoje dozivljaje, sta nikome nista nije bilo?
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyuto 25 oľu 2008 - 19:54

evo danas smo bili na cjelodnevnom jahanju,,to je trebalo bit dvodnevno jahanje al je odgođeno jer je zima i bilo je zakon....jahala sam prvo laru iako sam trebala pintu kasnije sam viktoriju i na kraju vitoriju..picili smo po nasipu...vitoriju sam jaako zavoljela i reko mi je vlasnik ako ocu da ce mi je prodat...tako sam sretna... Doživljaji s terena 556783
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyuto 25 oľu 2008 - 22:11

supeeerrr....

ja neznam jahati - da najprije to razjasnimo...i bila sam kod one frendice i malo jahala suzi...bil je njezin tata tam i on me vodil... prvi put (dok suzi još nije imala bebača i bila je super) ja sam njenog tatu pitala dal može on nju pustiti da ja probam sama...najprije nije htel, al ga je frendica nagovorila... Very Happy ...i tak idem ja sama hodom... Laughing ....sve super, a kaže meni frendica nek ju potjeram - naravno da jesam - kaj ja nebi...
čvrsto sam se primila i potjerala suzi...i ide ona u kas...a ja neznam kak se treba jahat lagani, a još manje sjedeći kas...i sve bilo ok... Very Happy ...kad sam osjetila da skačem gore dole po sedlu, povukla sam uzde i stala je... Very Happy ...

a sad drugi dio priče...

kada sam drugi put jahala suzi, nije sve bilo bajno...naravno, tu je bila i dama, a suzi se baš i ne snalazi u njenom društvu... Rolling Eyes...i još k tome - suzi je tad nosila ždrijebe... :x ...i....vodi mene opet frendičin tata na suzi....ona se par put nekaj naglo okrenula, al to nije bilo ništ strašno...i opet ja pitam dal mogu sama - kaže da mogu, al samo hodom... Embarassed ...i dobro ajde...idem ja sama hodom... Very Happy ...kad ona poludi, neznam kaj joj je bilo... Suspect ...povukla u kas, a ja nisam bila spremna... Embarassed ...i ajd, skoro sam opala, al ok...divim se sama sebi...ono prvi put kad sam bila na suzi - zapravo sam prvi put bila na konju...i bilo je super...

i da...jahala sam i damu...sama, ali hodom...šteta... Smile ...i moram priznati da je ona udobnija od suzi... Very Happy ...al ok...ja sam happy...mislim da je najbitnije kaj se nisam bojala potjerat u kas...jer ak se bojiš - onda ništ od toga...

Doživljaji s terena 477762
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysri 26 oľu 2008 - 12:09

Drago mi je zbog tebe!! Very Happy
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysri 26 oľu 2008 - 12:17

Embarassed ....tnx...možda sad u nedjelju idem k frendici pa budem možda jahala, al to je veeeliko pitanje... Smile
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysri 26 oľu 2008 - 17:46

Jao.....ja ne znam di da počnem Very Happy
Ajde prvo malo smiješnih iskustava:
Ja sam išla na utakmicu i putem srela susjeda na konju Very Happy Bila sam na rolama i nisam mogla jahati(moš' mislit Laughing )...Ja sam lijepo izula role,skratila stremene i popela se gore na kobilicu Very Happy Onako u čarapama,bez kacige,u trapericama....ajme...Sama sam se sebi smijala... I lijepo ja jašim kasom po cesti i dođem do jedne livadice i lijepo počnem galopirat.Lijepo se ja i kobilica(Melissa) izdivljamo i jašim ja polako na livadi uz rub ceste i idem prema kući(od susjeda)...a ono moji starci u autu(aajjjjjjjjmeee) Mama ostala onak paf...."Pa di ti kacoga,čepse,.....A GDJE SU TI PATIKE?" Laughing Ajme...ja sam onak...pa...ne..ne...znam.... Embarassed
A tata se sam smije i onak sam veli" A pusti djete nek uživa dok može."
I dobila ja odobrenje nek se još malo izdivljam...I otišla ja lijepo na još jedan nasipić i malo sama sebe trenirala i vježbala.....I onda sam lijepo kobilu opeljala k njenoj štalici i osedlala i osenjala pa očetkala...pozvala susjeda sa ju nahrani i otišla Very Happy
Hhehe....Eto....to bi bilo moje jahanje u čarapama....Pipi duga čarapa Razz
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysri 26 oľu 2008 - 17:58

hehe..jak ti je stari!! Laughing
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysri 26 oľu 2008 - 20:31

hehe...super...koja priča...zakoon... Razz Razz

cyclops
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysri 26 oľu 2008 - 20:41

Nika je napisao/la:
Jao.....ja ne znam di da počnem Very Happy
Ajde prvo malo smiješnih iskustava:
Ja sam išla na utakmicu i putem srela susjeda na konju Very Happy Bila sam na rolama i nisam mogla jahati(moš' mislit Laughing )...Ja sam lijepo izula role,skratila stremene i popela se gore na kobilicu Very Happy Onako u čarapama,bez kacige,u trapericama....ajme...Sama sam se sebi smijala... I lijepo ja jašim kasom po cesti i dođem do jedne livadice i lijepo počnem galopirat.Lijepo se ja i kobilica(Melissa) izdivljamo i jašim ja polako na livadi uz rub ceste i idem prema kući(od susjeda)...a ono moji starci u autu(aajjjjjjjjmeee) Mama ostala onak paf...."Pa di ti kacoga,čepse,.....A GDJE SU TI PATIKE?" Laughing Ajme...ja sam onak...pa...ne..ne...znam.... Embarassed
A tata se sam smije i onak sam veli" A pusti djete nek uživa dok može."
I dobila ja odobrenje nek se još malo izdivljam...I otišla ja lijepo na još jedan nasipić i malo sama sebe trenirala i vježbala.....I onda sam lijepo kobilu opeljala k njenoj štalici i osedlala i osenjala pa očetkala...pozvala susjeda sa ju nahrani i otišla Very Happy
Hhehe....Eto....to bi bilo moje jahanje u čarapama....Pipi duga čarapa Razz

Heeheheheh Nika,pa bilo je tebi zanimljivo Laughing .A tat ti je baš super hugic
Uh,ispričam i ja svoje doživljaje posle,ali prvi put kad sam išla bilo mi je tako čarobnoo Doživljaji s terena 767576


Zadnja promjena: Dency; sub 16 kol 2008 - 11:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyčet 27 oľu 2008 - 12:49

hehe.. bas u pravi cas su ti starci prošči... Laughing
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptypet 28 oľu 2008 - 22:20

super prica nika. :hahaha:
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyčet 17 tra 2008 - 18:24

ja vjerojatno idem taj ili drugo vikend na teren...jej.. konačno!!
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptypet 18 tra 2008 - 11:11

onda nam obavezno prepričaj sve... Doživljaji s terena 61795
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysub 19 tra 2008 - 10:50

ja možda danas ili sutra...ako ne prek vikenda.. onda drugi tjedan..
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptysub 19 tra 2008 - 19:55

ja bila danas..bilo je super... Very Happy Doživljaji s terena 61795
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 10:34

a ja idem danas!!!!!!!!! prvi puta sa Cobrom... mislim.... da cobra ide s nama... Laughing
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 11:59

ja mislola da ti ideš na cobri..aaa....ljepotica....ajde...uživaj...i možda nekaj doživiš pa nam ispričaš... Laughing
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 12:13

khm... magda... bolje šuti.. oke?! Laughing

niš se nebu dogodilo.. bilo bude jako vruče leo bu se vlekel i nebu na niš reagiral.. osim na list.. Laughing
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 12:39

no lidyy...bez brige...čega se bude bojal?
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 18:11

Ja sam danas bila na terenu....s burom i karlom Very Happy
Bilo je odlično! Buda je živa vatra Very Happy Kada ju prvo vidiš pomisliš da je beba mala buci,buci Laughing
Ali kad sjedneš gore....Odlična je Very Happy
Imam slika....ali nemam vremena uplodati ih...pa budem možda sutra Very Happy
Ugl. bilo je super Very Happy
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 18:15

Hehe,super.
ja volim tako žive,vatrene konje.
a daj slikice Very Happy Razz


Zadnja promjena: Dency; sub 16 kol 2008 - 11:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Emptyned 20 tra 2008 - 18:16

superr...ajd slikice
[Vrh] Go down
Sponsored content





Doživljaji s terena Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s terena   Doživljaji s terena Empty

[Vrh] Go down
 
Doživljaji s terena
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Rekreativno jahanje-
Forum(o)Bir: