Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Empty
PostajNaslov: Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice   Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Emptypon 15 ruj 2008 - 19:45

Dobrotvorna izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice, u organizaciji udruge zaštitnika životinja Noina arka i Pet centra, održat će se u novom terminu, u nedjelju, 21.09., u 15 sati, na parkingu Pet centra Drvinje.

Prijavnice za izložbu potražite kod organizatora:
Pet centar Drvinje 1 i Henzelova 60 (pon.-sub. 8-20 h, ned. 9-19 h),
Ino centar SUZA-e, IV. Stara Pešćenica 1 (pon.-pet. 8-21 h, sub.-ned. 9-14 h)

Psi će se natjecati u 2 skupine (psi mješanci i čistokrvni psi bez rodovnice), u 3 osnovne kategorije, podijeljene prema veličini psa. Psi mješanci i čistokrvni psi zajednički će se natjecati i u 6 dodatnih kategorija, za titule najsimpatičnijeg šteneta ili najšarmantnijeg veterana, najspretnijeg psa u kategorijama "Pokaži što znaš" i "Imam najbolji glas!" te za psa s najboljom dlakom i najsimpatičniji par dijete i pas.

Izložba počinje u 15 sati, a vlasnici pasa prijavljenih za izložbu trebaju sa svojim ljubimcima doći sat vremena prije početka izložbe, na obavezni pregled veterinarskih knjižica pasa u 14 sati.

Sva sredstva prikupljena kotizacijama namijenjena su štićenicima Noine arke. Također, pozivamo sve građane da prilikom dolaska na izložbu donesu stare ogrlice, vodilice, igračke za pse, dekice svojih ljubimaca i slično, kako bi razveselili štićenike Noine arke, te svojim donacijama pomognu radu Udruge.

Napomena: u slučaju kiše ili vremenske nepogode, izložba se odgađa do daljnje obavijesti.

PRIJAVNICE- http://www.pet-centar.hr/content/view/3625/60/

Mi smo bili prošle godine s reom i bilo je super,ocjenili su je s maksimalno brojem bodova... zaljubljeni
Fora je,ako imate peseka pridružite nam se...


Mi idemo sa svojima.... clap

Malo slika od prošle godine- http://www.pet-centar.hr/content/view/2381/73/
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Empty
PostajNaslov: Re: Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice   Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Emptyuto 16 ruj 2008 - 10:20

super....slikajte puno...držim fige...Wink....
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Empty
PostajNaslov: Re: Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice   Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Emptyuto 30 ruj 2008 - 10:10

izlozba je bila prekjucer.
ja sam bila,ali bez astora i rhee jer sam bila kao volonter NA.
zbrajala sam bodove.
slika nemam jer nisam nista stigla slikat....

ali imaju drugi,pa cu ukrast slike
Twisted Evil

bilo je dosta peseka,i cistokrvnih i mjesanaca,i starih i mladih.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Empty
PostajNaslov: Re: Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice   Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice Empty

[Vrh] Go down
 
Izložba pasa mješanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Napadi pasa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTALI LJEPOTANI :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: