Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Napadi pasa

Go down 
+9
Sunshine
Curly
Mia
cile
my_love
Melita
Magdalena
Luna
Emma
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysri 20 kol 2008 - 15:59

Evo danas sam gledala Magnuma, pa ono kak su ga rotvjaleri izgrizli. Rolling Eyes
Ugl. ovo je topik da raspravimo o napadu i bijesu pasa.
Opravdavate li takve pse, mislite li da je za napad nužno usmrtiti psa ili ima i drugih načina?
No da vas čujem.
[Vrh] Go down
http://google.hr
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysri 20 kol 2008 - 16:10

Opravdavate li takve pse, mislite li da je za napad nužno usmrtiti psa ili ima i drugih načina?
u potpunosti opravdavam pse, jer nisu oni krivi vec vlasnici... i rotvajler moze biti poprilicno mirna i dobra zivotinja ako se pravilno brine za nju... no neki vlasnici se ponasaju uistinu glupo, tuku svoje ljubimce, i nimalo ne brinu za njih pa se s**nja dogadaju...
i ne mislim da bi se moralo usmrtiti pse zbog toga... nije njihova krivica... nek napadne i 50 ljudi, no ni to nije pravi razlog da se tako hladnokrvno ubijaju zivotinje.. :/
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysri 20 kol 2008 - 21:42

evo moje skromno mišljenje...Wink....

ako netko želi imati psa tipa rotvajler, staford, pitbul, itd...nek ga ima...al nek se o njemu brine onak kak treba...tu mislim da vlasnik treba biti spreman na bilokoju situaciju jer kod takvih psa...Wink....naravno...kada ih izvode u šetnju, mislim da bi za sve bilo najbolje da ti psi imaju ono na ustima (nebrem se sjetit kak se zove da me ubiješ)....to je donekle sigurno....također...vlasnici takvih psa uvijek moraju paziti da je ograda zatvorena ako pas slobodno šeta dvorištem...jer znate da je bilo već puno incidenata tipa - staford ugrizao djevojčicu, itd...i za to mogu reći da je vlasnik kriv..Wink....al to je opet druga priča...Wink....

svako ko želi imati takve pse...nek ih ima, al u određenim uvjetima....i da tim ne ugrožava druge ljude...

a rješenje nakon napada....kazna vlasniku...i da se privremeno taj pas zatvori u neku izolaciju....a iko kasnije opet prođe testove...uz najstrožu zaštitu i sigurnost (mislim na ono na ustima)...mogao bi (možda) opet postati nečiji pas....

a ako bi se s istim psom opet dogodila ista stvar....e onda...možda je ovo nehumano, ali
Napadi pasa 139272 ..........
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyčet 21 kol 2008 - 9:10

(nebrem se sjetit kak se zove da me ubiješ)
brnjica? xD

psa tipa rotvajler, staford, pitbul, itd...
staford ugrizao djevojčicu, itd...
ali to u biti nema veze sa pasminama... pudlica moze biti puno opakija od rotvajlera... Napadi pasa 86067 sve je na vlasnicima i njihovu ponasanju prema zivotinji...
npr. jedan presladak rotvajler mi je susjed... nikada nikome nije naudio... i svaki dan se igra s hrpom djece, ali ta su djeca posve sigurna uz njega... miran ko bubica, ne grize, ne skace, ne laje...
[Vrh] Go down
Melita
3. year of riding
3. year of riding
Melita


Broj postova : 576
Age : 51
Registration date : 16.03.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyčet 21 kol 2008 - 12:20

Slažem se sa svime što ste do sad rekli.

Uglavnom su ljudi krivi za takve situacije. Mislim da nije svaki pas za svakoga. Dok sam birala kojeg bi psa nabavila za dvorište, prelistala sam sve pasmine koje mi se sviđaju, posebno sam obratila pažnju na narav te pasmine, pa sam onda prema tome odabrala (bernskog planinskog psa). Mojem suprugu se sviđao doberman ili belgijski ovčar, ali sam ja znala da za takvog psa treba puno više rada, jednostavno zahtijevaju više, ajmo reći, treninga. Uvijek je upitno, kad šećeš s takvim pesom, da li će se potući sa drugim psima, pa ga uvijek moraš imati na oku. To meni ne bi bio gušt. Mislim da pasmina itekako određuje karakter, ali da se dobrim odgojem i od najkrvoločnijeg psa može napraviti bubica, to je isto točno, no takvog psa uvijek moraš imati pod kontrolom i paziti da reagiraš prije nego napravi neko sranje.
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyčet 21 kol 2008 - 20:45

da....brnjica...Napadi pasa 625526...Wink....

melita...slažem se...Wink....

Mislim da pasmina itekako određuje karakter, ali da se dobrim odgojem i od najkrvoločnijeg psa može napraviti bubica, to je isto točno, no takvog psa uvijek moraš imati pod kontrolom i paziti da reagiraš prije nego napravi neko sranje.

ovo potpisujem definitivno...Wink...

npr. jedan presladak rotvajler mi je susjed... nikada nikome nije naudio... i svaki dan se igra s hrpom djece, ali ta su djeca posve sigurna uz njega... miran ko bubica, ne grize, ne skace, ne laje...
i nekaj mu može puknuti u glavi (recimo)....i ugrizne nekoga....Wink...ne mora biti nužno, al je moguće...Wink....
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptypet 22 kol 2008 - 9:42

ne mora biti nužno, al je moguće...Wink....
a isto tako je moguce da ih umjesto mawe Ree, ugrize neki mjesanac na povratku kuci...
Rea ima uistinu dobrog vlasnika koji brine za nju, i mogucnosti da joj nesto pukne u glavi su ravne nuli...
Da, pasmina ima veze s ponasanjem... ali vazniji odgoj, ponasanje vlasnika prema psu, itd...
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptypet 22 kol 2008 - 10:12

mene ja nekoliko puta ugrzi pas, jedanup me onako, malo jače... zavrtilo mi se u glavi i sve zacrnilo
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptypet 22 kol 2008 - 22:01

lunaa...pa daa...Wink...al mislim da opreza nikad dosta..!!!!!
[Vrh] Go down
cile
2. year of riding
2. year of riding
cile


Male
Broj postova : 303
Age : 38
Location : sarajevo
Registration date : 27.04.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 23 kol 2008 - 9:06

u potpunosti se slazem sa Melitom... kad imas psa moras uvijek biti na oprezu i moras dobro poznavati govor tijela svog psa pa da mozes odreagovati prije njega... narocito kad je rijec o dobermanima, belgijskim ovcarima, njemackim ovcarima, ... za razliku od bernca, bernardinca, ... koji su malo tromiji... ali ne i slabiji Napadi pasa 625526 ...

ja imam kuju njemackog ovcara i takodjer sam prije nego sam ista nabavio dobro promatrao pasmine (a i to mi je buduci posao) tako da sam se dvoumio izmedju njemca, retrivera, ... dakle, pasmina koje vole mnogo da uce samim tim sto me veoma interesuje dresura... ali sam se na kraju odlucio (igrom slucaja) za njemicu koja je sa ulice dosla u moj dom stolica

tako da znam sta znaci imati "opasnog" psa i uvijek sam na oprezu sta radi (iako je veoma mirna), kako se zagledala na drugog psa, na macku, sta njusi... dok sam mali milion puta naisao na vlasnike pasa koje svoje ljubimce izvedu u srtnju, puste ih da rade sta hoce, jedu po ulici, prilaze ljudima i koji se boje i koji se ne boje,... sto MRZIM... ako si nabavio psa radi nesto sa njim... nije tu kao ukras!!!
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 23 kol 2008 - 19:28

tako da znam sta znaci imati "opasnog" psa i uvijek sam na oprezu sta radi (iako je veoma mirna), kako se zagledala na drugog psa, na macku, sta njusi... dok sam mali milion puta naisao na vlasnike pasa koje svoje ljubimce izvedu u srtnju, puste ih da rade sta hoce, jedu po ulici, prilaze ljudima i koji se boje i koji se ne boje,... sto MRZIM... ako si nabavio psa radi nesto sa njim... nije tu kao ukras!!!

e baš to..Wink....
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 23 kol 2008 - 19:41

Ja se slažem sa Lunom.
Rotvjaler je recimo metaforički ko malo dijete.
Ako ga mama drži na oku i motri sa kime se druži bit će dobro dijete. Ako ga ne motri i dopušta mu svašta postat će pljačkaš, lažov...
Pasmine tu ne igraju ulogu.
Pas je pas i dobiva karakter svojim ponašanjem i odgojem a ne pasminom.
I mislim da te i pudlica može nasmrt izgristi ali one su onako manje, čine se boljim pa se i ljudi prema njima ponašaju kao *muci muci, buci buci* a prema rotvajleru, vučjaku, bokseru *beži odavde, idi u stranu*.
Mislim, kakve veze tu pasmina ima?
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 23 kol 2008 - 20:41

ja mislim da ima..Wink...
al kak kažete..ista stvar ko s rotvajlerom ili s pudlicom....opreza nikad dosta...Wink....bolje da nonstop gledaš psa (i paziš na njega)...kad ste u šetnji...Wink....

i slažem se donekle...s ovim za odgoj...Napadi pasa 477762...
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 8:07

Ali karakter pasmine se gradi s godinama i godinama.
Ajde malo gledajte vak.
Koga ljudi izbjegavaju male ili velike pse?
Uvijek su večini bili strašniji veći psi zbog veličine.
Uvijek su vlike izbjegavali zato kai. Neam pojma. Malih se nitko ne boji. Mali su slatki, medeni kofol ti nikai nemreju a veliki su glomazniiii, strašni i mogu te srušiti.
I onda su sa godinama svi ljudi izbjegavali velike pse (većina) gledala ih onako ko duhove koi će ti oteti dušu da ne nabrajam.
Ali mladunci nemaju pojma kako će se netko odnositi prema njima
Metaforički dijete bijelca i dijete crnca dok su mali neće imati pojma da su bijelci proganjali crnce.
Sve ovisi o odgoju i pristupu. I ako držši psa na oku sa brnjicom onda će baš jedan trenutak nepažnje biti presudan za tuđi život.
A ako se ponašaš prema rotvjaleru kao prema pudlici i takvim pesekima on će takav i biti. Miran, poslušan i sam od sebe će te slušati a ne zato što ima brnjicu i što nema drugih načina za njega.
[Vrh] Go down
http://google.hr
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 9:32

u potpunosti potpisujem Emmđu... =))

ja se vise bojim pekinezera nego rotvajlera... jer poznajem jednog pekinezera... i poznajem 2 oziljka koja i dalje imam od njega, i poznajem sve ogrebotine koje sam prie imala...
i sad se meni ljudi smiju dok im kazem da me takav patuljasti pas, drazestan i bezopasan, napao...
i jednako mi se smiju kada im kazem da sam dosta cesto u drustvu rotvajlera kojeg se nimalo ne bojim i kojeg smatram posve bezopasnim...

ako tebe netko mazi i pazi, naravno da ces mu biti poslusan i dobar...
ali ako te tuce, ako te maltretira, neces se ponasati kao andeo...
sve ovisi o odgoju...
ali ljudi se automatski micu u stranu kada kraj njih prolazi velik pas, uzmicu i boje se...
no zastanu kraj svakog malenog psa, pomiluju ga i poigraju se s njime...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 10:15

A ni meni baš nije ugodno kad prođem pored dobermana ili rotvajlera,frendica mi ima rotvajlera i njemu može priči samo njezina teta....a ak je ona vani oni nju moraju zatvorit da mi normalno možemo ući.Da vidim sada labradora njega se naravno ne bi bojala jer takvog psa sigurno nitko neće tjerat da bude onak agresivan a isto tako me smeta kod tih labradora i retrievera što oko njih svi idu,muci buci,i daju se svima maziti.Ja bi htjela imat nekog velikog psa,da mi nemre svatko ući u dvorište..nego da bude baš pas čuvar...
[Vrh] Go down
Melita
3. year of riding
3. year of riding
Melita


Broj postova : 576
Age : 51
Registration date : 16.03.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 14:51

Ali onda bi to značilo da bi Mia mogla imati dobrog psa čuvara samo ako ga takvog odgoji! Ipak uz sve što ste nabrojali i sigurno je barem djelomično istina, karakter određuje da li je psa lakše naučiti da bude čuvar, da li mu je to instinktivno, da li će se pas bojati novopridošlica ili će ga trebati huškati da bude čuvar. Ipak mislim da će dobeman lakše postati čuvar od retrivera, a tu nije ni veličina velika razlika.
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 16:18

Karakteristično ponašanje, sposobnost učenja i sklonost nekim stvarima pasa određene pasmine je nekaj sasvim
okvirno. Nebudu svi psi unutar tih okvira, i nikad se ne zna kakvog psa
budete dobili.

Primjerice, mojeg psa se masa ljudi boji dok je prvi put vide. A dok je
bila mala lajala je iz daljine, na dvorištu nije dolazila ni blizu
nepoznatih ljudi a u kući je lajala skrivena ispod stola ili još bolje
iz druge sobe. Što je starija je i hrabrija, sad trči prije mene na
dvorište i odmah prema vratima. Jer smo ju tak naučili, da dok neko
pozvoni na vrata ide gledat ko je s nama, i dok vidi da nema prijetnje
se uglavnom smiri i makne. Poslušna je i nema straha da bude nekome
nekaj napravila. Vjerujte mi. To je više pudlica nego gonič lavova, jer
je tak odgojena. Ali je dok treba sasvim dobar pas čuvar.
Isto tak, moj dečko ima rotta. Pas je ogroman, nije vam svejedno dok
počne lajat na vas. Ali on se meni nije usudil približiti, otrčal je u
najdalji kut dvorišta. Uuuu, opasan pas, opasna pasmina, a zapravo je
takva kukavica da si to nebrete zamisliti.
Uostalom, činjenica koju mnogi zaboravljaju je da su mali psi živčaniji
i samim time skloniji napadu. Jer su mali, i lakše i brže se počinju
osjećat ugroženo nego veliki psi. Al nema veze, oni su taaaak mali i
slatki. Nda.

Karakter donekle je određen pasminom i genima, s tim se apsolutno
slažem, ali jednako veliku (ako ne i veću) ulogu igra odnos vlasnika
prema životinji i odgoj.
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 18:44

Čoeče Emma, ti tu cijelu filozofiju, bijelci, crni, roditelji, djeca... Laughing

Kakvoh psa odgojiš, takvog ćeš imat.

Samo je stvar u tome kaj ima jako puno neodgojenih malih pasa baš zato što vlasnici misle da ako su mali ne mogu napraviti puno štete ako podivljaju.
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 19:21

Nda. xD
Curly. Slažem se. Dobar primjer. Napadi pasa 86067
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptyned 24 kol 2008 - 20:49

oke...slažem se s svim dosad....

isto tak....većina ljudi se boji mog peseka (naravno - Boya)....zkj?...jer je ogroman..i kad se zatrči prema tebi, izgleda ko da bude te ubil..Wink...al nije tak...jer se hoće samo igrati...Wink...al mislim da je bolje da mu se zbog tog njihovog straha ne približavaju...a on nikad nije pušten izvan dvorišta, osim kad idemo u šetnju..a tad ga vodimo...Wink...makar je on jedna veilika maza...Wink...i uvijek kad neko nepoznat dođe k nama...on skoči na ogradu od boxa i uvijek laje...Wink...

npr.dečka od moje seke...prije nije mogao smisliti...Wink...uvijek je lajao, skakao i izvodio gluposti...Rolling Eyes...a sad nakon nekog vremena....kaj ga zna...sad se već mazi s njim...Napadi pasa 404390..Wink...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 30 kol 2008 - 8:29

Lunđo potpuno se slažem Napadi pasa 477762
Ja se više bojim malih pasa jer su neodgojeni.Bokte pogotovo pekinezeri i pudlice.Jednom me je ugrizla neka pudlica i jednom pekinezer a ja im apsolutno ništa nisam uradila,šetala sam ulicom i nisam ih ni pogledala.Mislim tako je bilo prvi put xD.I nerazumem što ljudi prave tolku frku oko rotvajlera...Pa bar ove koje ja poznajem su super i mirni često šetam sa njima na ulici i normalno se ponašaju idu pored mene i obožavaju da se maze.Nemačkog ovčara sam isto imala i to je duša od psa.Intaligentni su jako i jako dobri.I zaključak cele priče je da kakav će pas biti zavisi od onog kako će ga vlasnik odgojiti Smile
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 30 kol 2008 - 8:31

evo jednaput isto ja idem kod svoje sestrične i mene skoro ugrize pekinezer,moju je prijateljicu ugrizao mješanac.slažem se potpuno sa dency i ponavljam:kakav vlasnik takav pas!
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 30 kol 2008 - 15:24

Denc je napisao/la:
Lunđo potpuno se slažem Napadi pasa 477762
Ja se više bojim malih pasa jer su neodgojeni.Bokte pogotovo pekinezeri i pudlice.Jednom me je ugrizla neka pudlica i jednom pekinezer a ja im apsolutno ništa nisam uradila,šetala sam ulicom i nisam ih ni pogledala.Mislim tako je bilo prvi put xD.I nerazumem što ljudi prave tolku frku oko rotvajlera...Pa bar ove koje ja poznajem su super i mirni često šetam sa njima na ulici i normalno se ponašaju idu pored mene i obožavaju da se maze.Nemačkog ovčara sam isto imala i to je duša od psa.Intaligentni su jako i jako dobri.I zaključak cele priče je da kakav će pas biti zavisi od onog kako će ga vlasnik odgojiti Smile
osjecam se pocasceno... Napadi pasa 86067

puni potpis na sve ovo... tom pekinezeru ja nisam nista napravila... nisam ga cak ni pogledala... sjedila na podu i igrala ps sa frendovima..xD
i jednostavno se taj pas dosetao do mene i ugrizao dva puta i cijelo vrijeme rezao na mene... bez ikakvog razloga...

dok npr. ova ljepotica na mom avataru nikada nije cak ni zalajala na nekog, rezati ni ne zna, kamoli skakati i napadati ljude... no ipak je se svi boje...
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Emptysub 30 kol 2008 - 18:39

ajme baš je slatkica!
kako se zove? Napadi pasa 556783
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napadi pasa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa Empty

[Vrh] Go down
 
Napadi pasa
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTALI LJEPOTANI :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: