Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Sami ili grupno jahanje?

Go down 
+5
Denc
wendy
Picek
Nina
my_love
9 posters
Autor/icaPoruka
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypon 25 kol 2008 - 13:58

evo jedna tema...
zanima me kako vam je bolje, zanimljivije jahanje na terenu..
meni je super kada smo u grupijer nas je više i zabavljamo se, aliipak ako padnem mogu mi pomoc.
a kad sam sama mi je dobro, zato jer mogu kad hocu ja, hodat, kasat ili galopirat, samo ako padnes ko ce ti pomoc..? a i zna biti ponekad dosadno... Smile
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypon 25 kol 2008 - 14:01

Ja volim jahati sama,no kad netko ono ima slobodan dan(što rijetko)volim jahati sa nekim.Možete pričati,zabavljati se,zezati i takve stvari! Very Happy
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypon 25 kol 2008 - 14:06

Ja volim da jasem sam..ili eventualno s nekim...ali ne cela grupa vec ovako frendica ili tako neko/nesto o.o pa da se mozemo dogovoriti da li cemo da galopiramo da li cemo ovo ili ono.. Very Happy da nema neko ko je glavni,predvodnik grupe i sta on radi to moraju i ostali -.-' ali isto tako...jako volim da jasem u koloni..jer..mi u nasem klubu imamo manjez i halu posebno....i onda od boxova(koji su kraj hale) idemo hodom do manjeza i tamo jasemo treninge... i to mi je onda dobro kad nas 6 ide u koloni Sami ili grupno jahanje? 767576 to voljem.. Sami ili grupno jahanje? 86067 u manjezu volim kako kad..nekad sa puno njih..nekad sam...zavisi od raspolozenja i vremena Sami ili grupno jahanje? 86067 Very Happy
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypon 25 kol 2008 - 14:08

ja ne volim da jašem u koloni već ono jendo kraj drugoga! Very Happy
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypon 25 kol 2008 - 14:14

U grupi....Obozavam ic na duuge duuuge terence u grupi, evo prije par mjeseci nas 6 na terenu 4 sata.... Ali ovako idem sa jednom ili dvije frendice i uvijek je super....
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptysub 30 kol 2008 - 7:53

Ja najviše volim sa jednom osobom ,a ne sad a 50.Ponekad mi je bolje da jašem sama.Kad sam na Dami..zato što mi sa njom nikad nije dosadno jer sa njom Moogu da pričami i sve ali dok jašem Formozu bokte smorim se ako sam sama xD
Ne znam..Zavisi od konja & raspoloženja...Volim kad jašemo u manježu onda nas 12 onako skoro isto sve radimo pa to lepo izgleda..I volim u koreografijama kad nas ima puno pa svi jednako radimo,i one češljeve i to ..Sami ili grupno jahanje? 556783
Ali na terenu nekad je smor ako ideš sa više njih pa ti hoćše galop ovaj neće nemože da drži konja ovom se ide kasoom i nikako da se uskladite ~.~
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptysub 30 kol 2008 - 19:02

denc zadnju rečenicu ti potpisujem! Laughing Wink
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptysub 30 kol 2008 - 20:11

Ne znam..Zavisi od konja & raspoloženja..


e...tacno tako...sve mi zavisi od toga kako sam...kog konja jasem..kakvo je vreme...i to sve....
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypet 19 ruj 2008 - 12:58

meni je bolje da idem sama....... onda idem na duže terene.. i uživam sama sa leom.. galopiram di želim... idem di želim... a dok nas je po dvoje, troje.. onda nie to to... još ako moram pazit na nekoga.. ko na magdalenu recimo.. onda se ja nemrem opustit..
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypet 19 ruj 2008 - 13:06

ehm..uvijek je dobro imat nekog ak padnes il kaj da ti moze pomoc il zvat pomoc..tak je jedan covjek tu u Istri imao svog konja u kojeg je bio 100% siguran i iso sam na teren i pao i ubio se...zivotinja je zivotinja..nikad nemres znat kaj ce bit... tak da je po meni pametnije barem s jednim ic,makar je i lijepo ovo kaj veli Lidyy
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptysub 20 ruj 2008 - 13:00

lidija...ti si iskusniji jahač, duže jašeš...zato moraš paziti na mlađeg jahača...Laughing..
to je spoma rekla....a lidy onak....no oke....Smile....
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptysub 20 ruj 2008 - 21:48

ako nisam do sad pala s lea a kai mi je sve izvađal.. ni nebum.... a i uostalom.. već je stari... nea snage za neke gluposti Smile
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Emptypet 19 pro 2008 - 16:57

do sada sam jahala najviše sa 4 jahača na terenu.. i bilo mi je previše zato što se konji nemogu uskladiti zato što su jahači uglavnom neiskusni.. i onda ja uvijek ispaštam zato što ja moram paziti za njihova dva konja.. jer se obično nađem između ta dva neiskusna jahača, a trener vodi.. tako da se ovaj iza guzi na mene, a ovaj sprijeda se vuče.. onda stalno moram biti na oprezu i mučim sebe i konja.. prenosim negativu na konja.. zato najviše volim ići samo s trenerom.. on zna moje mogučćnosti jer već dugo jašem kod njega i onda je opušten i svašta možemo s konjima.. i lud galop u gluposti.. i nove puteve.. i tad mi je najbolje.. a s trenericom mi je isto strava.. uh.. mi samo prašimo po terenima.. hehe.. samo kasamo i kentiramo.. joj to je tako strava!! ove sam godine prvi put vodila grupu na jednoj ludoj kobilici engleskinji i bilo je super.. jedva čekam ponovno.. super je kada ti diktiraš tempo i nema NIČEG ispred tebe.. nitko te ne tlači.. konj je tako opušten.. jao GUŠTTTTTTTTT zagrljaj
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sami ili grupno jahanje? Empty
PostajNaslov: Re: Sami ili grupno jahanje?   Sami ili grupno jahanje? Empty

[Vrh] Go down
 
Sami ili grupno jahanje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Talenat za jahanje
» Dresurno jahanje
» Preponsko jahanje
» Terapijsko jahanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Rekreativno jahanje-
Forum(o)Bir: