Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Napadi pasa

Go down 
+9
Sunshine
Curly
Mia
cile
my_love
Melita
Magdalena
Luna
Emma
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Napadi pasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa - Page 2 Emptyned 31 kol 2008 - 7:19

Maza... Napadi pasa - Page 2 86067

erm.... offamo... x.x

erm... Opravdavate li takve pse, mislite li da je za napad nužno usmrtiti psa ili ima i drugih načina?
samo smo Magdalena i ja dosad odgovorile na ovo pitanje... a mene rly zanimaju vasa misljenja.. x.x
[Vrh] Go down
cile
2. year of riding
2. year of riding
cile


Male
Broj postova : 303
Age : 38
Location : sarajevo
Registration date : 27.04.2008

Napadi pasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa - Page 2 Emptyned 31 kol 2008 - 17:58

sto se tice ovakvih situacija sve zavisi u kakvom je stanju sam pas... postoje agresivni psi koji koji ce napasti ali nisu previse zlonamjerni tako da se sa njima jedan period moze raditi na tome i da sve bude uredu... to su pretezno psi koji koji su ili maltretirani duze vrijeme pa (kako bi se reklo) ne mogu vise da izdrze i moraju na nekom da se isprazne... dok je druga vrsta agresije ta gdje pas nije socijalizovan od samog pocetka zivota i sa njima je veoma tesko raditi da bi se to ispravilo... oni se moraju uspavati...

ljudi su naravno krivi i to bi se po pravilu trebalo negdje evidentirati da im se zabrani nabavka novog psa ukoliko nisu zainteresovani da se promjene i da se edukuju oko odgoja pasa...
[Vrh] Go down
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Napadi pasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa - Page 2 Emptyuto 8 pro 2009 - 18:25

Pa meni je totalno glupo što neki ljudi govore npr."Mama ja bi rotvajrela ili pitbulla" Mama:"Sine ti su psi opasni možež dobiti npr pekinezera ili šnaucera" !Eto ja misalim da svkaki pas može biti opasan ako se vlasnik ne pravilno brine o njemu.i ti psi nisu krivi kakvi su svaki pas može biti dobar ...kako se vlasnik ponaša prema njemu takav će biti pas ...meni je užas kad u novinama vidim naslov velikim slovima" BJESAN PA USMRTIO DIJETE"A KOMENTARI :"Užas kako zli psi jadno dijete" grozno.Pas nikad nije kriv ako je zločest nego vllasni ...Neki psi ne vole djecu jel i gađaju kamenjem i botma pa se čude kada se nešto dogodi

P.S. PSI NISU KRIVI KAKVI SU !!NEMOJTE USMRTITI PSA KAD NEŠTO NAPRAVI NEGO GA LIJEPO ODGOJITE !
[Vrh] Go down
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

Napadi pasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa - Page 2 Emptyuto 2 oľu 2010 - 16:25

Znam da nitko dugo nije pisao u ovu temu al na ovaj zadnji post ću se nadovezati.

Naravno,stvar je u vlasniku,ali npr. ako dijete ugrize pudlica,ništa neće bit u novinama jer sve što mu može napraavit je neka ogrebotina ako nije jako agresivan (jer nije dovoljno jak) dok bi Staff kad bi ugrizo dijete,dijete bi možda strgalo ruku,radi Staffove veličine i težine i odmah bi bio u novinama. Wink Ja sad nagovaram mamu za Staffa al kao tim psima može nešto doć u glavu i mogu te ubit. MIslim ono,svi misle da su ti psi poremećeni. JOš ktome moja mama Staffa nikad nije ni vidjela,a puno naših prijetelja ih ima,a ona ih neželi ni pomazit. Ijoš je problem u tome što živim u stanu doduše malo većem (180 kvadrata),al ivodila bi pesonju 3/4 puta dnevno van,best frendica mi ima dvorište (ujedno i susjeda) pa bi tamo nekad mogao bit,jer i ona ima psa. Wink I sad,ako itko zna odgovor,kako da nagovorim starce za bilokakvog psa? Napadi pasa - Page 2 916213
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napadi pasa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Napadi pasa   Napadi pasa - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Napadi pasa
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTALI LJEPOTANI :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: