Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Harry Potter - The boy who lived

Go down 
+8
Nina
Curly
carmen...
Luna
Taylor
Denc
Picek
Emma
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 19:55

Da, bas to...Jedino sto mi se u tome svidjelo ( nakon prvog jednomjesecnog gadenja), shvatila sam da su im imena zapravo bas super.... Ali kako sam se fuc**** razocarala sam to procitala...Ali sto se toga tice kasnije sam se pretvarala da ne postoji i da nikad nisam procitala sto se mene tice.... Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067 sve mi je super, al to je najgora stvar koju je mogla napravit...
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 20:00

To su super knjige, bila sam ovisna o njima neko vrijeme ali sad sad odrasla. *šmrc*Razz I da, kraj je koma.

Mala djeca defekti. hoho
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 20:16

Laughing Laughing Laughing


aaah..ja sam jos uvek ovisan o njima...iako..primetio sam da...sto vise odrastam...to manje citam HP...evo..prosle godine sam samo 2 puta prosao ceo ciklus..i to sam cak preskocio prva 2 dela
Harry Potter - The boy who lived - Page 2 43391 Harry Potter - The boy who lived - Page 2 43391
ne zeljim da odrasteeeeeeeeeeem!!!
Harry Potter - The boy who lived - Page 2 809601
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 20:17

Ti si mali kepec od 14 godina i nisi odrastao. Ja s druge strane...mogu u starački dom. Neutral
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 20:30

pa nisam odrastao,zato me jos uvek i drze heri poter & Co... Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 20:31

Mali kepec od 14 godina lol o.o

Ugl. taj kraj...Imena su fensi, ali...Pobogu i ti hepi endovi. *sigh*
Točno kao su i rekli ljudi...
"I imali su ogromni dvorac u kojem su sretno samovali i tugovali do kraja njhovih jadnih samotnih života." omg -.-'
Mogla je to stoput bolje. Odjednom su samo svi prijatelji i imaju svoj idealni mali ružićasti svijet.
-.-'
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 20:33

To s kepecom je bila šala, da se Picek ne bi uvrijedio. Laughing
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 7:46

Picek je napisao/la:
a i nina ovoga....khm!!!! Harry Potter - The boy who lived - Page 2 187382
Ne u tom smislu nego nevolim knjige,filmovi rulaju a ovaj heri poter je u temi ostale knjige tako da se odnosi na knjige! Harry Potter - The boy who lived - Page 2 679631
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 8:14

aham....e onda definitivno ne znas sta propustas Wink uzmi i procitaj...knjige su bolje..veruj mi Wink
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 9:30

Rowlingica je najavila kako ce ubit jednog od glavnih likova, a i Hermiona i Ron i Harry su prezivili....
ti vidis njih troje kao glavne likove, ali nisu oni sami...
tu je jos i Voldy... on je takoder glavni lik...
kojeg je beobrazno ubila umjesto herija... Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 9:46

Mda...
I Snape...I Sirius...I Dambo...I Hedviga...I Mudi...I Tonks...I Lupin...
I Fred...I još mali milijun zakon likova je ubila koje nije smjela...
Sve one koji su zakon pobije ih, a one male budale ostavi na životu -.-''
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 10:01

Ma znam, nisu meni samo oni gl. likovi...Iako, heh, zapravo jesu....Fred definitivno nije glavni lik, al ja sam svejedno ostala malo razocarana... Dumbledore, ok, ocekivala sam da ce kad tad crk*..... Ali me ubila u pojam kad mi je ubila Snapea...Siriusa ionak bas ne volim pretjerano...Kak je doso tak i oso... Mislim, tu mi je pobijala pola svijeta...( Tonks i Lupin) a s ovo troje nista....
Nakon svih ovih postova netko bi pomislio da knjige ne valjaju i da sam ih samo populjavala... Laughing ali ih zapravo obozavam i ovisna sam jos uvijek o njima....Ne u onoj mjeri kao prije, ali ovog trenutka mogu uzet bilo koju knjigu i procitat ju za 3 sata od korica do korica..A da ne spominjem koliko sam samo puta svaku procitala...Znam napamet 97% svake knjige i svaku recenicu kako je glasila...
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 10:20

Sir je napisao/la:
Mda...
I Snape...I Sirius...I Dambo...I Hedviga...I Mudi...I Tonks...I Lupin...
I Fred...I još mali milijun zakon likova je ubila koje nije smjela...
Sve one koji su zakon pobije ih, a one male budale ostavi na životu -.-''
argh ne volim hepi endove...
(zat se i bojim citat zadnji dio Eragona ili Sumraka jer ce vjerojatno isto bit she...(i zato obozavam Gricku Vjesticu))

jedino sta mi je pozitivno u toj knjizi je to kai je Luna ostala ziva...
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 16:01

Mene je ubilo kad je ubila Hedvigu. Harry Potter - The boy who lived - Page 2 8953
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 16:12

mene samo kada je ubila siriusa...jer...toliko mi je bio drag....i...tu kada je on umro imala je vremena da opise sve kako se hari tad osecao..sta se u to mtrenutku desavalo okolo...i sve to.....a ovo..sa hedvigom...bezali su od ovih.....i nije nista napisala kako se hari osecao ni nista....i....ne znam...nije mi bila toliko draga,kao sirijus.... T_T
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 16:15

Ti mene ozbiljno shvatio. Laughing

Dobro, kad je Sirius umro skoro sam se rasplakala , ali ovo sa Hedvigom je bilo tak naglo. Ono, paf! I perje leti zrakom.
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 16:31

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067 Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067 Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067 danas sam skroz unatraske..sve pogresno shvatam... Laughing Laughing

ugl potpisujem ovaj tvoj post Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 16:32

Ode Lilika i ti si odma u banani. Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067 Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 17:02

A Dobby? I on je ošel Harry Potter - The boy who lived - Page 2 43391
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 22 kol 2008 - 17:18

eeeeeeeeeee i dobby......al on je iovako bio retard....tj bar u filmu..u knjizi mi je oke Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067


P.S. sunny...toliko sam se krsio danas..i dok je lidy bila tu..ah..valjda je to sve samo posledica ljubavi Harry Potter - The boy who lived - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptysub 23 kol 2008 - 11:07

Sir je napisao/la:
A Dobby? I on je ošel Harry Potter - The boy who lived - Page 2 43391
umro je zbog idiota... Sad
njega i tonks i ofc voldyja najvise zalim... Sad
njet fer... Sad
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyuto 2 pro 2008 - 10:37

luna lovegood je napisao/la:
Citat :
USA Today Previews "Tales of Beedle the Bard"
Books
Posted by: Sue
November 30, 2008, 09:25 PM
The USA Today has a short preview article online tonight, previewing the upcoming new book from J.K. Rowling, The Tales of Beedle the Bard. Arthur Levine, editor of the Scholastic editions of the Harry Potter novels is quoted, remarking on these new tales which were first mentioned in Harry Potter and the Deathly Hallows:

"They feel like folk tales or fairy tales that have been around forever," says Arthur Levine of Scholastic, Rowling's U.S. publisher. "They're as good as any Grimm tale that you might have read in your own childhood. But that's just Rowling's incredible skill."

The piece also mentions that pre-sales for the new book which is due out this Thursday, December 4, are brisk for retailers such as Borders, Barnes and Noble, and Amazon which "expects sales to be strong," the remaining holiday shopping season.

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Iconus10
Citat :
Promocija knjige „The Tales of Beedle the Bard“

JK Rowling bit će domaćica zabave za edinburške školarce, na kojoj će biti upriličen izlazak dugo očekivane knjige čarobnjačkih bajki, „The Tales of Beedle the Bard“…

Knjiga koja će biti objavljena 4. prosinca, obilježava Rowlingin konačan razlaz sa svijetom Harryja Pottera. S obzirom kako prvotno nije bila namijenjena tržištu, Rowling je prošle godine ručno napisala i oslikala šest primjeraka knjige smeđeg kožnog uveza i ukrašene poludragim kamenjem i srebrom, koje će dobiti na dar prijatelji same autorice, kao njezin znak zahvale za potporu koju su joj pružali dok je pisala romane o Harryju Potteru, dok je sedmi za nevjerojatnu svotu od gotovo četiri milijuna dolara kupio Internet prodavač Amazon. Algoritam će hrvatsko izdanje knjige, naslova "Kazivanja barda Beedlea" objaviti day and date s engleskim izdanjem.

The Tales of Beedle the Bard prvi se puta spominju u posljednjoj knjizi u serijalu o čarobnjaku Harryju Potteru, "Harry Potter i darovi smrti", odnosno kao knjiga koju je Dumbledore ostavio Hermione Granger, a koja sadrži tragove koji Harryju Potteru pomažu u misiji uništenja Lorda Voldemorta. Samo se jedna od pet uvrštenih priča spominje u romanu, The Tale of the Three Brothers – ostalih četvero: The Fountain of Fair Fortune, The Warlock's Hairy Heart, The Wizard and the Hopping Pot te Babbitty Rabbitty and her Cackling Stump, javnosti su potpuno nepoznate. Cijeli prihod od prodaje, kao i autoričini tantijemi, namijenjen je autoričinoj zakladi The Children's High Level Group/ The Children's Voice koja skrbi o djeci diljem Istočne Europe.

Djeca pozvana na svečanost u Škotskoj nacionalnoj knjižnici, gdje će Rowling čitati ulomke iz djela, bit će odabrana iz deset lokalnih škola, od kojih će svaka dovesti po dvadeset učenika u dobi od osam do jedanaest godina.

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Talesb10
luna lovegood je napisao/la:
Citat :
The True Story of a Boy Wizard, His Fans, and Life Inside the Harry Potter Phenomenon]

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 126369_3

Saga o Harryu Potteru je završila, no priča o nastanku tog fenomena, autorici, izdavačima, milijunima obožavateljima diljem svijeta definitivno nije. Mellisa Anelli urednica najpopularnije Harry Potter web stranice The Leaky Cauldron vodi nas na putovanje kroz svaki djelić nevjerojatnog nastanka i života J.K.Rowling, malog čarobnjaka i njegovih prijatelja.Proživite ponovo prve i napredne čarolije, prijateljstvo, najžešće borbe i kraj tog nevjerojatnog serijala!

daklem... itko planira prochitat ove dvie knjige? mislite li da je glupo shto i nakon shto je hp zavrshio, jo i dalje pishe o njemu? itd itd itd...
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptyuto 7 srp 2009 - 14:17

Pomalo glupo jer ima dosta FFova okji ne žele čut ono kaj ona nije napisala pa oni tamburaju po svojem. Ali oni koji nemaju vremenap isat i čitat FFove onda je to valjda dobro?
POjma nemam.
Ugl. pogledajte ovo.
https://www.youtube.com/watch?v=om6r3BRtMWo&feature=channel_page
bubili
[Vrh] Go down
http://google.hr
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypon 10 kol 2009 - 18:16

Malo nam krepao topik pa da ga oživim.

Čitam ponovno HP-a i Snapea tj. Princa miješane krvi.

I znate ono kad Potty ide na utakmicu i sretne Malfoya i on mu kaže "da se požuri jer da svi čekaju svog Dječaka-koji.je.dobio-utakmicu,"

Kako sam ja krepala. Harry Potter - The boy who lived - Page 2 801630 Harry Potter - The boy who lived - Page 2 801630
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Emptypet 14 kol 2009 - 20:32

AHAAAAAAAAHAHAHAAHA!!!

116 Things You Are Not Allowed To Do At Hogwarts

https://www.youtube.com/watch?v=e9GfcZMtFZw&feature=related

Idu mi suze od smijeha. hoho hoho
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Harry Potter - The boy who lived
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: Ostale knjige-
Forum(o)Bir: