Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Harry Potter - The boy who lived

Go down 
+8
Nina
Curly
carmen...
Luna
Taylor
Denc
Picek
Emma
12 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 20:44

Harry Potter - The boy who lived Harry_potter_calendar_photo
Harry Potter, serijal od sedam knjiga zaljubljeni
Čitala sam ih prošlo ljeto, j. saznala za njih. Neznam što da vam kažem. Sigurna sam da ste svi čuli za njega.
Meni je ta knjiga uvelike promjenila mišljenje. Čitala sam ju sa 11 godina i nadala se da ću dobiti pismo xD. Bedasto, da ali od tad iskreno volim fantasy zaljubljeni
Harry Potter me nadahnuo i pisala sam sa frendicama priče na tematiku njegovoga života. Tamo sam se ubiti izvježbala za pisanje. Razz
Knjige su fenomenalne, i ne još nije kasno da ih pročitate i da peti film je upropašten, ali knjiga od 800 stranica se nemre tak lako prenjeti u film od dva sata.
No uglavnom, tko je pročitao knjige?
I da, našla sam (ne oriđiđi) trailer za šeti film.
Meni je šesta knjiga najbolja. Ali stvarno najbolja0, tužna. I sve Sad

https://www.youtube.com/watch?v=jF-38DTHUqo&feature=related
[Vrh] Go down
http://google.hr
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 21:03

awwwwww...ja sam procitao...svih 7 knjiga...i gledao svih 5 filmova..i ne iscekujem nesto posebno 6 deo filma,jer ce ga pretpostavljam upropastiti kao i 5...i malo 4. deo...ko nije citao knjigu 5. deo,verovatno ne bi nista shvatio iz tog filma..jer je sve zbrda zdola...i zato i dalje ostajem pri knjigama....moze se reci da je HP bio prva knjiga koju sam sa uzivanjem procitao, i od tad obozavam da citam....obozavam fantasy knjige(i druge naravno..ali...awwww..)...probudio je u meni mastu...i koliko god neki pricali da je LOTR bolji...da je HP detinjast...i sve to..ja ostajem pri harryu....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 21:03

ja sam ehm
ovak
knjige su zakon
al zadnja je šrot

filmovi su svi ok
al zadnji je šrot

*kesss*
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 21:05

hoho
Koji car __
Harry Potter - The boy who lived 355429
Je zadnja je shebana ali fakat.
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 21:18

Gledala sam film,ali knjige nisam čitala Harry Potter - The boy who lived 625526
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 21:30

ah herry špotter

meni lumec lavgud naj lik
kak ta ženska opičena XD

al 5. film ne šrot neg šrot nad šrotovima
ono..razbi mu se ogledalo...
7 godina nesreće -.-'
i onda kasnije ubi voldyja -.-'
-.-''
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 21:45

mnda..totalno glup film...i da luna je i meni superiska...ima neke provale..ali bolja mi je u knjizi..i vise je sve to opisano,a u filmu samo bulji u prazno i prica tiho....knjige su mi milion puta bolje...denc uzmi procitaj HP-ove...kreni od treceg dela,ako ce te smoriti prva 2... Wink
a zadnja knjiga mi je s*anje.....naravno happy end...i svi se tu nesto zbrckali i napravili porodice i ziveli sretno do kraja svojih zivota.....tipicno americki....i to mi je zato bezveze....
kada ce 6. deo filma izaci?
krajem ove godine ili....??
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 22:41

November 2008 Cool
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptypon 23 lip 2008 - 22:51

lekosmajl sigurno ce biti jos gori od petice Laughing jadnicci...samo trose pare... -_-"
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyuto 24 lip 2008 - 7:02

E Luna je carica. I glumica i u knjizi. Koji ta ženska pogled ima xD
Jebenica je.
I Bellatrix bi mi bila super da nije zločesti lik xD
Inače obožavam Siriusa i Jamesa zaljubljeni
Ali Fred i George su carevi __
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyuto 24 lip 2008 - 8:32

ma pročitala bi ja al me mrzi ić tražit knjigu,...
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Taylor
1. year of riding
1. year of riding
Taylor


Female
Broj postova : 98
Age : 35
Registration date : 22.03.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 26 lip 2008 - 12:31

DL je napisao/la:
lekosmajl sigurno ce biti jos gori od petice Laughing jadnicci...samo trose pare... -_-"
zarade oni više neg kaj potroše, bez brige...nebi inače to radili da se ne zaradi
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyuto 1 srp 2008 - 19:25

Čula ja od prijateljice, da su bili snimili šesti film i da je bio katastrofa kao peti pa ga sada iznova snimaju :haha:
I to je sve zbog tog novog redatelja koji je bio i za peti film a bit će i za sedmi koji će se snimati u dva djela.
Ovi prije su bili bolji.
[Vrh] Go down
http://google.hr
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyuto 1 srp 2008 - 23:02

pa nemoguce je da su vec snimili.......za sve delove im je trebalo bar po jedno 8-10 meseci...ne verujem da su snimili tako brzo...inace..ja se drzim knjiga Harry Potter - The boy who lived 86067
[Vrh] Go down
Luna
2. year of riding
2. year of riding
Luna


Female
Broj postova : 294
Age : 29
Location : u ofsajdu...
Registration date : 31.07.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Harry Potter   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 16:53

mislim da ne postoji osoba koja nije cula za ove knjige... Harry Potter - The boy who lived 86067

eh obozavam ih... 5. & 6. su mi najdraze...
najvecim djelom zbog Lune... Harry Potter - The boy who lived 86067 ...preheben lik...

admini zaustavite me prije nego sto otvorim jos dvadesetak tema.. xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 16:56

Herry Špotter! xD
Mmmmm... 6. rula. i 3.
Cool
Ma sve rullaju. xD
Sam...filmovi su šrot. *sigh*
Aaaaal da. 7. knjiga je šrot...Toliko likova je ženska poubijala...
Ubila mi je Hedvigu!! I Freda!! Sad
I Snapea...I Voldyja...A Špottyja je ostavila na životu, iako je i on jedom krepao -.-'
[Vrh] Go down
carmen...
3. year of riding
3. year of riding
carmen...


Female
Broj postova : 710
Age : 29
Location : kod carmen i caspera
Registration date : 11.03.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 18:15

nisam citala sve knjige,ali jesam gledala filmove,sve sem treceg dela Smile
ok su filmovi,mada verujem da su knjige bolje Smile
volela bi da procitam 6 i 7 knjigu Very Happy
"iako je i on jedom krepao"
je?stvarno??? Neutral
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 18:34

Je o_O
Al se vratio u život -.-'
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 18:46

Ja jedino nebi da Sirius umre. To me baš ubilo u pojam. Neutral
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 18:48

Meni je to glupost o.o
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 19:01

a pa kruli umro je sirius Harry Potter - The boy who lived 625526
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja sam gledao sve filmove,i ofc da su s*anja Harry Potter - The boy who lived 86067 , pogotovo 5. deo Very Happy
sve knjige sam procitao par puta,sem 7 dela koji sam samo 2 puta Harry Potter - The boy who lived 809601
5 i 6 deo su mi the best...i 3... Harry Potter - The boy who lived 86067

a i nina ovoga....khm!!!! Harry Potter - The boy who lived 187382
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 19:27

Pa znam da je umro, ali bi ja radije da nije. Kaj sam i rekla. Laughing
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 19:37

amham...sad mi ono zvuci logicnije Harry Potter - The boy who lived 86067

i meni je bilo najvise zao kad je on umro... T_T
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 19:40

Jao, o HP mogu razglabat danima ali mi se toliko svojeg misljenja ne da pisat...Nemam toliko vremena... Laughing
Samo jedna stavar u vezi filmova...To je sranje...svi do jednog a ja sam ih odbila gledat nakon 3. dijela u kojem sam se totalno razocarala....Majko moja, sta su mi napravili od Remusa...( mislim na tipa koji ga glumi...) o Siriusu i Pettigrewu da ne pricam...
ali sto se tice samih knjiga sve su fenomenalne.....prva 4 nastavka rulaju ali ni ostali nisu losi...jedino sto me u zadnjem razocaralo, Rowlingica je najavila kako ce ubit jednog od glavnih likova, a i Hermiona i Ron i Harry su prezivili....A za mene su oni gl. likovi.. I da ne zaboravim spomenut kako mi se zeludac okrenuo na onaj dodatak na kraju...to stvarno nije bilo potrebno.... (isse, moram stat....inace cu ispisat cijeli forum )
ali sve u svemu, obozavam ih.... Harry Potter - The boy who lived 404390 Harry Potter - The boy who lived 404390
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Emptyčet 21 kol 2008 - 19:47

I da ne zaboravim spomenut kako mi se zeludac okrenuo na onaj dodatak na kraju...to stvarno nije bilo potrebno....


e ovo fkt potpisujem...bem ti hepi endove i sva americka sranja! -.-'''' i tako su oni ziveli sretno do kraja zivota i imali malu decu defekte -.-'''
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harry Potter - The boy who lived Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter - The boy who lived   Harry Potter - The boy who lived Empty

[Vrh] Go down
 
Harry Potter - The boy who lived
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: Ostale knjige-
Forum(o)Bir: