Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Kažnjavanje psa

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
cile
2. year of riding
2. year of riding
cile


Male
Broj postova : 303
Age : 38
Location : sarajevo
Registration date : 27.04.2008

Kažnjavanje psa Empty
PostajNaslov: Kažnjavanje psa   Kažnjavanje psa Emptysri 28 svi 2008 - 13:17

ne znam kako vi svoje pse vaspitate ali ja svoju kuju sam nasao sa njenih nekih godinu i malo vise dana tako da nisam smio svasta da joj pustim da radi.... medjutim takodjer ukoliko nesto nece da poslusa uopste se ne ustrucavam da je kaznim ali naravno odmjereno kaznjavanje tako da i vise volim da je nagradjujem kad nesto dobro uradi kako bi je odgovorio da ne radi neke stvari koje ja nevolim....
prema tome mislim da je tako kod svakog psa, npr. taj retriver je bio veoma razmazen, muzijak je, on je imao autoritet nad svojim vlasnicima, kad neko od njih sjedne na kauc on dodje i "skine" ih s kauca.... hoce na njihovo mjesto.... sto je sve znak da je tu pas glavni....

mora se znati ko je gazda a ko je pas u kuci pa prema tome uopste ne krivim tog retrivera...

mozda sam malo off ali se ovo sve odnosi na agresiju kod pasa i na to kako ljudi dozivljavaju pse... oni u 99% slucajeva nisu krivi...
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Kažnjavanje psa Empty
PostajNaslov: Re: Kažnjavanje psa   Kažnjavanje psa Emptysri 28 svi 2008 - 14:43

Ovo je off ali nema veze, ja svoje pse ne kaznjavam, nego ih treniram sustavom nagradivanja. Nesto dobro naprave, nagradim ih, ako ne, nista. Kod toga je dobro sto pas nece radit sto se od njega trazi iz straha od batina, nego sve radi s voljom, bez ikakve prisile. Svoju kujicu treniram agility i sportsku radnu disciplinu i mogu rec da joj super ide! I to sam sve postigla bez batina ili ikakvog kaznjavanja.
[Vrh] Go down
cile
2. year of riding
2. year of riding
cile


Male
Broj postova : 303
Age : 38
Location : sarajevo
Registration date : 27.04.2008

Kažnjavanje psa Empty
PostajNaslov: Re: Kažnjavanje psa   Kažnjavanje psa Emptyčet 29 svi 2008 - 15:08

ok.... nisam ni ja za "Kod toga je dobro sto pas nece radit sto se od njega trazi iz straha od batina,...." takodjer nikad nisam nasilno niti s nekom velikom prijetnjom radio poslusnost sa svojom kujom... to je najveca greska koja se moze ikad uraditi.... vec kazem ukoliko pas sam od sebe uradi nesto sto ne treba dok je slobodan, tek je onda vratim kuci ili ako je nesto puno zesce tad je i nesto veca kazna....
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Kažnjavanje psa Empty
PostajNaslov: Re: Kažnjavanje psa   Kažnjavanje psa Emptyčet 29 svi 2008 - 17:02

Ja svoju kojicu nikad ne kaznjavam..tj. sad je par dana bila na ranchu jer tamo ima sve zivo(konje,pse itd.) i kad je dosla kuci sam ju zatvorila...naravno pustala sam ju al samo na vodilici..jedino bi ju po livadama pustila da se rastrci..i sad zna da vise nesmije bjezat od doma..i super je Very Happy
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Kažnjavanje psa Empty
PostajNaslov: Re: Kažnjavanje psa   Kažnjavanje psa Emptysub 31 svi 2008 - 19:23

ja se na svoje pse izderem ak nelaj ne naprave dobro il ak ne slušaju..batine ne dolaze u obzir...jer su dosta pametni da znaju kaj smiju, a kaj ne...Wink...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kažnjavanje psa Empty
PostajNaslov: Re: Kažnjavanje psa   Kažnjavanje psa Empty

[Vrh] Go down
 
Kažnjavanje psa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTALI LJEPOTANI :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: