Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Kako je sve počelo?

Go down 
+14
Sunshine
Ai La
Mia
black pearl
my_love
BeRtA
cile
Maura
Nikec
Emma
Manticore
Lilika
Denc
Magdalena
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Equinox
7. year of riding
Equinox


Female
Broj postova : 5047
Age : 29
Location : bibinje
Registration date : 22.12.2007

Kako je sve počelo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je sve počelo?   Kako je sve počelo? - Page 2 Emptysub 10 sij 2009 - 10:54

Moja je baka imala 2 radna konja, Sokola i Vranca.
Sokol je uginuo, a Vranca su prodali jednom liku koji ga je onda prodao u...u....a znate već bubili Kako je sve počelo? - Page 2 935472
A kaj se tiče mame i tate, ni jedno baš nije nešto zainteresirano za konje. Tata je danas reko da mi mora kupit jednog dobrog konja da me više ne gleda kak padam xD
[Vrh] Go down
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Kako je sve počelo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je sve počelo?   Kako je sve počelo? - Page 2 Emptysub 10 sij 2009 - 12:09

pa..kod mene je sve počelo još dok sam bila mala..prvi put sam sjela na konjs enkih 5 godina..i otada sam jahala uvijek na ponijima u uživala..kasnije sam počela jahati veće konje i na kraju sam krenula u školu jahanja..i ljubav prema konjima je postala opsesija..i još uvijek je..i uvijek će biti..ugl ljubav prema konjima sam nasljdeila od bake..jer je ona rođena u Osijeku pa je često bila okružena lipicanerima.. Kako je sve počelo? - Page 2 405272
[Vrh] Go down
khan
2. year of riding
2. year of riding
khan


Female
Broj postova : 362
Age : 30
Location : Khan i ja galopiramo plažom..=D
Registration date : 05.06.2008

Kako je sve počelo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je sve počelo?   Kako je sve počelo? - Page 2 Emptysub 10 sij 2009 - 12:10

Equinox je napisao/la:
Moja je baka imala 2 radna konja, Sokola i Vranca.
Sokol je uginuo, a Vranca su prodali jednom liku koji ga je onda prodao u...u....a znate već bubili Kako je sve počelo? - Page 2 935472
A kaj se tiče mame i tate, ni jedno baš nije nešto zainteresirano za konje. Tata je danas reko da mi mora kupit jednog dobrog konja da me više ne gleda kak padam xD


haha..dobar ti je tata..pokušat ću ja par puta pasti s konja pred njim..pa da i meni kupi jednog dobrog..
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Kako je sve počelo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je sve počelo?   Kako je sve počelo? - Page 2 Emptysub 10 sij 2009 - 19:45

Pepi, kupite Corynči za početak. Razz

Moj stari ne želi dirat konje jer kaže a to nisu mačke, a mama jedva čeka da dođe na hip, ali to može rijetko jer ja rijetko jašim vikendom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako je sve počelo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je sve počelo?   Kako je sve počelo? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kako je sve počelo?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako pravilno izmeriti konja?Merenje eksterijera.
» Kako provodite vrijeme sa svojim omiljenim konjem/konjima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: