Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Vaše osobno mišljenje o dresuri

Go down 
+17
Picek
atta
Lilika
khan
Maura
call me
Magdalena
ivce
wendy
my_love
cile
Mia
Curly
BeRtA
Denc
Nikec
Emma
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Meridet
2. year of riding
2. year of riding
Meridet


Female
Broj postova : 252
Location : U mom malom svijetu...:)
Registration date : 08.07.2009

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyčet 3 ruj 2009 - 13:18

a stavljaju mu đem i jednostruku lomljivu jel?
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyčet 3 ruj 2009 - 14:33

Nisam opće gledala na to...pogriješila sam..nema veze...tražila sam samo da se ističe glava u naslonu...
Evo druga slika...XXX
Sad zadovoljne...
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyčet 3 ruj 2009 - 17:31

ja mislim da ima negdje o rollkuru i da sad neidemo u detalje u ovom novom broju magazina "Konji" ima o tome puno..
i ako konj ima glavu u naslonu, automatski (u većini slučajeva) konj "sjedne" na stražnji trup i aktivira stražnji dio tijela i noge Wink
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyčet 3 ruj 2009 - 18:24

Da,da..baš u novom broju Very Happy Kažu da se rollkurom nešto u konjskom vratu uklješti i to ga boli,a i rollkurom se aktiviraju samo prve noge ali ako mu je glava u normalnom naslonu ko gore na slikama to pomaže konju u razgibavanju cijelog tijela jer aktivira i stražnje Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyčet 3 ruj 2009 - 19:07

***Horses-Lover*** je napisao/la:

Evo druga slika...XXX

ova slika mi se svida.nema ruzne zvale,mamuza.al kad smo vec kod mamuza,citala sam ovaj topic ispocetka i vidim da mnogi bruje o tome kako ti jahaci nose mamuze i kako muce konja i kaj ja znam kaj.al tim curama(znat ce one koje su to napisale) zelim rec da ako nisu znale,nek procitaju hksov udzbenik i obavezna oprema za dresurni turnir.na nekim kategorijama(LM,L i sta ja znam vec kako idu,ugl.te zahtjevnije) su mamuze obavezne! naravno,ima mnogo(previse)jahaca sta ih koriste za zlo,al neki(doduse rijetki,al..) ih jednostavno nose jer su obavezne i ne kao nuzlo zlo Wink
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyčet 3 ruj 2009 - 20:53

Slažem se Berta Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptypet 4 ruj 2009 - 11:56

Wink
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptyned 18 lis 2009 - 13:28

***Horses-Lover*** je napisao/la:
Evo što ja mislim o svim konjičkim sportovima i jahanju i svemu vezanom uz konje:
Ako se s konjem radi na način:(Konj napravi što želiš: nagrada
Konj ne napravi što želiš: izostavi nagradu i probaj ponovno) onda to nije mučenje!
Ali ako se s konjem radi na način:(Konj ne napravi što želiš: udarac
Konj napravi što želiš: izostavi udarac) ona to jest mučenje.
I samo da kažem da sam ovime htijela reći da su bitni trud,rad i strpljenje jer bez toga nema ničega...
[Vrh] Go down
Chrys
2. year of riding
2. year of riding
Chrys


Male
Broj postova : 453
Location : Bjelovar
Registration date : 22.12.2007

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptysri 30 pro 2009 - 10:46

Ja sam doslovno lud za dresurom xD evo wendy (maja) mi je svjedok Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Icon_lol
Ali je po meni isto tako i najteža disciplina xD
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptysri 30 pro 2009 - 11:38

I ja sam prešla u lude što se toga tiče xD

Ah,kako mi fale sva moguća primanja,kas maltene u mestu,produženi,maximalna savijenost i svvvvvvvveeeeeee otakko mi je lord otišao Sad


Najbolje mi je onako,kad je u naslonu,i samo maaaaalo da mrdneš prstom i on pomeri glavu Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 404390

Ili kad smo u zatvorenoj hali pa primanje duž ceelog terena u produženom Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 404390
aa Sad
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Chrys
2. year of riding
2. year of riding
Chrys


Male
Broj postova : 453
Location : Bjelovar
Registration date : 22.12.2007

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptysri 30 pro 2009 - 11:43

znam kako ti je, primanje plećke, traverzala, polupirueta, okret na stražnjem i prednjem dijelu trupa, naslon, poluparada, krugovi...veliki i mali , osmice, na lijevo i nadesno nazad, radni kas, prikupljeni, produženi i srednji..... Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 252312 Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 556783
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptysri 30 pro 2009 - 11:45

Aaaaaaaa Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 891197

a daaaj,sad mi se jašeeeee bubili
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptysri 30 pro 2009 - 11:53

sad ti se jašee Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 86067
[Vrh] Go down
Chrys
2. year of riding
2. year of riding
Chrys


Male
Broj postova : 453
Location : Bjelovar
Registration date : 22.12.2007

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Emptysri 30 pro 2009 - 11:54

Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 86067 hahahaha Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Icon_lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše osobno mišljenje o dresuri   Vaše osobno mišljenje o dresuri - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaše osobno mišljenje o dresuri
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Videi o dresuri
» Favoriti u dresuri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Dresurno jahanje-
Forum(o)Bir: