Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Ispit za polaganje početničkih licenci

Go down 
+8
Maura
Lilika
ivce
Denc
my_love
Magdalena
Emma
Mia
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptysri 21 svi 2008 - 20:52

Jooooj tek sad sam vidjela Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 461799
Sretno! Very Happy Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 22 svi 2008 - 7:44

daj neke slike s treninga da viidmo kak to tebi ide..i ofkors s jaruna slike Very Happy
[Vrh] Go down
carmen...
3. year of riding
3. year of riding
carmen...


Female
Broj postova : 710
Age : 29
Location : kod carmen i caspera
Registration date : 11.03.2008

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 22 svi 2008 - 9:05

sretno mia
a i neki jahaci sa ergele ce ici polagat licencu, isto 31.05. u novom sadu Smile
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 22 svi 2008 - 12:29

Oćemo slike! Very Happy
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 22 svi 2008 - 18:53

EVo sutra ću slike stavit.....

ali imam loše vijesti....

Na ovu sada licencu ne idemo jer nam je ovaj tjedan škola popodne i imamo samo 2 treninga do licence a do tada ne možemo naučiti dresurni program...naravno moramo ha izvježbat da to na nekaj liči....mi smo sve do sada radili program R3 kako bi zadnji tjedan saznali da se radi R2 koji je puno teži.....i sad moram čekati kraj školske godine kada će tek biti sljedeća licenca na hipodromu...:tuga4:

ALi slike ću stavit sutra...
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 22 svi 2008 - 18:56

Nema veze Mia!
To vrijeme sad iskoristi za vježbanje pa da to bude još bolje Wink
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 22 svi 2008 - 18:59

Ma naravno......sam kaj smo se mi pripremali 1 mj. prije licence i sad na kraju ne idemo.....ali položit ću ja tu licencu makar....
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptysub 16 kol 2008 - 20:19

Samo si više vremena dobila da se usavršiš Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 477762
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
lyvana
1. year of riding
1. year of riding
lyvana


Female
Broj postova : 5
Age : 31
Location : dakovo
Registration date : 21.11.2010

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyned 21 stu 2010 - 22:09

mene takoder zanima kkako to ide ispocetka,znam da se polaze teorija i sve to al mi nije jasno ovo sa potvrdom od hks-a? Neutral

zna li mozda netko gdje se mogu skinuti skripte sa teorijom za polaganje?
ako je netko voljan el mozete napisati kako ide otpocetka to,nisam u mogucnosti trenericu pitati trenutno? Smile
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyned 21 stu 2010 - 23:04

Teoriju ucis iz udzbenika HKS-a.. Na netu ima jako puno stvari, ali što konkretno za sam ispit, ili eventualno izvučeno iz knjige, nisam sigurna.
Iako, što se toga tiče, ja imam skeniranu cijelu knjigu, mislim da mi je to još uvijek negdje na kompu pa ti mogu poslati na mail ako želiš. Ako to još uvijek imam.. I to je starija verzija udžbenika, prije god ili 2 je izašao novi.

Što se tiče pitanja o HKS-u, prepuštam nekome drugom. Nisam sigurna što ti konkretno nije jasno..kakva potvrda?
[Vrh] Go down
lyvana
1. year of riding
1. year of riding
lyvana


Female
Broj postova : 5
Age : 31
Location : dakovo
Registration date : 21.11.2010

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptypon 22 stu 2010 - 7:57

wendy je napisao/la:
Teoriju ucis iz udzbenika HKS-a.. Na netu ima jako puno stvari, ali što konkretno za sam ispit, ili eventualno izvučeno iz knjige, nisam sigurna.
Iako, što se toga tiče, ja imam skeniranu cijelu knjigu, mislim da mi je to još uvijek negdje na kompu pa ti mogu poslati na mail ako želiš. Ako to još uvijek imam.. I to je starija verzija udžbenika, prije god ili 2 je izašao novi.

Što se tiče pitanja o HKS-u, prepuštam nekome drugom. Nisam sigurna što ti konkretno nije jasno..kakva potvrda?

moze posalji,svaka informacija dobro dode,hvala puno..
paa...koliko sam ja shvatila ja nmg ici nakon nnpr 5mj treniranja sa svojim ili nekim konjem na prijavu za polaganje ako ti hks ne odobri,tako nesto,ili i kod njih polazes nesto,neznam ni ja tocno,zato pitam Neutral
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptypon 22 stu 2010 - 16:21

Ne znam dal sam dobro shvatila pitanje, al... Vjerojatno misliš gdje i kak polagati?
Neki klub mora zatražiti da bi se kod njih održala licenca (za to naravno ne može bit samo 1, nego više jahača) i onda HKS odobri i suci dolaze u određeno mjesto i tamo se polaže. Tak je bilo kod nas. Smile
[Vrh] Go down
lyvana
1. year of riding
1. year of riding
lyvana


Female
Broj postova : 5
Age : 31
Location : dakovo
Registration date : 21.11.2010

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptysri 24 stu 2010 - 19:26

Magdalena je napisao/la:
Ne znam dal sam dobro shvatila pitanje, al... Vjerojatno misliš gdje i kak polagati?
Neki klub mora zatražiti da bi se kod njih održala licenca (za to naravno ne može bit samo 1, nego više jahača) i onda HKS odobri i suci dolaze u određeno mjesto i tamo se polaže. Tak je bilo kod nas. Smile

nisam to mislila nema veze hehe...znam kako to izgleda bila sam i ja jednom al nije me u to vrijeme zanimalo detaljno Smile
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Emptyčet 25 stu 2010 - 16:10

Sorry onda, krivo smo se razumjele.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ispit za polaganje početničkih licenci   Ispit za polaganje početničkih licenci - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Ispit za polaganje početničkih licenci
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Licenca
» 2008., polaganje preponske licence, KK Hipos

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Dresurno jahanje-
Forum(o)Bir: