Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Dresurne kategorije

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Dresurne kategorije Empty
PostajNaslov: Dresurne kategorije   Dresurne kategorije Emptyuto 29 tra 2008 - 18:42

Koje su sve dresurne kategorije? i mi može ko napisat sta je dopuštne u njima (ukratko)
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Dresurne kategorije Empty
PostajNaslov: Re: Dresurne kategorije   Dresurne kategorije Emptysri 30 tra 2008 - 15:58

E,A,L,LM,M............................................
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Dresurne kategorije Empty
PostajNaslov: Re: Dresurne kategorije   Dresurne kategorije Emptypon 12 pro 2011 - 21:11

znači u E i A kategoriji je obavezno imati sako.. bijele jahaće hlaće.. moguće i bež.. ..čizme ili cipele sa kožnim čepsama..... kaciga ili cilindar.. košulja.. bijele rukavice..bijela ili crna podsedlica (makar meni i magdaleni je sutkinja rekla da baš i nije preporučljiva crna.. ) dozvoljena kapica za uši.. a bandaže ili štitnici samo u zagrijavanju te na podjeli....... bič i mamuze dozvoljene..

u L. cilindar obavezan. i ovo sve što sam gore navela

od LM pa na dalje ( sad po novome kod nas ima i S george kategorija) obavezan je cilindar. frak. mamuze.. bič ali mora biti određene duljine..

i mislim da je to ukratko to Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dresurne kategorije Empty
PostajNaslov: Re: Dresurne kategorije   Dresurne kategorije Empty

[Vrh] Go down
 
Dresurne kategorije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Dresurno jahanje-
Forum(o)Bir: