Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Vanzemaljci - Da ili ne?

Go down 
+7
Lilika
Nikec
Emma
my_love
leeloo
Denc
Magdalena
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 14:37

ja vjerujem...i to baš vjerujem,nismo sami to je SIGURNO...a za ovo isto vjerujem,previše dokaza, vidla svojim očima i to mi bilo dovoljno !!!!!!!
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 14:41

vidla si?? kaj si vidla??? priicajj Shocked
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 14:47

Bili smo na jedrilici i ja i karla smo svaku večer ležale na pramcu i gledale zvijezde,i ja sam se digla išla po sok i gledala u nebo tamo di je kormilo naprijed znači. I to NLO kak već da kažem,išo je gore dolje ali to onak brzo,sad je gore i za sek ga vidiš kak ide dolje ali brzo je prošo. I tak gore dolje,lijevo desno i tak stalno i onda se udalji pa skrene lijevo i tak stalno o onda je odjednom nesto. To smo vidjeli ja,karla,moji starci i njihovi frendovi.
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 14:53

Denc je napisao/la:
Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 952797
Magdalena je napisao/la:
waooooooo....super slike....i ovaj text.....

ajd...nadam se da postoje...i da lidyy.....da dojdeju k meni na kavu...da malo pričamo....da im opišem ovaj ZEMALJSKI život.... lol!
Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 952797 Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 952797
ma meni baš svejedno,nemam mišljenje o tome :/

Cool Cool Cool

ermmm....pa da..emma, u pravu si...Wink...
kad je svemir toklo ogroman, i izan našeg dosega, sigurno ima još nekih bića...Smile...možda to nisu baš izvanzemaljci kakvima ih svi inače prikazuju (znači, mali zeleni, velika glava, malo tijelo...i te spike...)...možda su normalnog izgleda, samo opet drukčiji od nas...Wink....

jerr...nismo mi tak posebni da bi bili jedini... awek

eermm...miaaa....wow...a to je ono kaj si pričala da te strah otvoriti topic...?!
isse... scare
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:06

Glupo bi bilo pretpostaviti da u svemiru, koji je beskonačan i ima milijune galaksija, nema nikakvih živih bića osim nas.
Al sad kolko su ta bića inteligentna, to nebremo znati. Da su oni došli na Zemlju, u to sumnjam. Postoje one kojekakve teorije o Reptilijancima i ne znam kakvim vanzemaljcima koji žive među nama. Ako su zbilja tu, i ako su tolko inteligentni da su skužili kak putovati brže od brzine svjetlosti (znači brže od 300 000 kilometara u sekundi) i preživjeti to.. A mogli su nam se bar javiti Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:06

Mia,tak nekaj smo frendovi ja vidjeli na moru prije par godina! Niko nam nije vjerovao jer su rekli da smo bili pijani il napušeni. Al nismo! Tek smo krenuli pit.
Nema šanse da je to bio avion,ne može ić tak brzo,gore dolje,lijevo desno. Ugl. ostatak večer smo bili u transu.
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:07

Manticore je napisao/la:
Al nismo! Tek smo krenuli pit.

cyclops... Laughing .... Laughing .... Laughing
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:07

Magdalena je napisao/la:

eermm...miaaa....wow...a to je ono kaj si pričala da te strah otvoriti topic...?!
isse... scare


Daa... Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 86067
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:09

Manticore je napisao/la:
Mia,tak nekaj smo frendovi ja vidjeli na moru prije par godina! Niko nam nije vjerovao jer su rekli da smo bili pijani il napušeni. Al nismo! Tek smo krenuli pit.
Nema šanse da je to bio avion,ne može ić tak brzo,gore dolje,lijevo desno. Ugl. ostatak večer smo bili u transu.

ee pa da,a i ima previše dokaza...pa sad vi neki i dalje nemojte vjerovat... Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 904461
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:21

Ne znam kakvih to konkretno dokaza ima osim usmenih opisa doživljaja.

Ajde, dajte mi dokaze, možda me razuvjerite. Very Happy
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:36

možda to da je svemir ogromaaaan..a već to može biti pokazatelj toga da nismo jedini...Wink...

ja ne vjerujem onak 100 %, al mislim da postoji mogućnost...Smile...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:50

No pa to je jasno, teško da smo sami. Ali ja hoću dokaze za to da su vanzemaljci bili na Zemlji. Wink
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:51

e pa da...Laughing...
oke, sorry, krivo sam te skužila..Wink...Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 477762...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:52

Ma nije bed. Ponekad i sama sebe krivo skužim. Wink
Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 477762
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 15:53

Smile...hehe, takođeer mi je to poznato...Laughing...
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Emptypon 17 stu 2008 - 18:52

Curly je napisao/la:
Ne znam kakvih to konkretno dokaza ima osim usmenih opisa doživljaja.

Ajde, dajte mi dokaze, možda me razuvjerite. Very Happy
Ajde ti daj dokaz da ne postoji pa ću ti ja nać dokaz da postoji. Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 86067
[Vrh] Go down
http://google.hr
Sponsored content





Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vanzemaljci - Da ili ne?   Vanzemaljci - Da ili ne? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Vanzemaljci - Da ili ne?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: