Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Škola jahanja

Go down 
+20
Sunshine
Sweetie
Nina
Picek
call me
carmen...
BeRtA
Maura
cile
Nikec
black pearl
ranch bubač
Mia
Denc
Melita
snowfire
my_love
Emma
Lilika
Magdalena
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 27 oľu 2008 - 22:03

evo...mislim da je ovo jedan ok topic u kojem nam možete reći di ste vi pohađali svoju školu jahanja...kak vam je bilo...kaj ste sve radili...ukratko to opišite...ja nebrem to opisat ( Neutral )...ipak....dajte vi... Very Happy


Zadnja promjena: Magdalena; ned 4 sij 2009 - 22:36; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypet 28 oľu 2008 - 11:59

joj.. pa to sam ti več.. 3 put pisala.. Laughing al nie bed... Laughing

ovak.. znači.. išla sam u školu jahanja u KK Casanova (curly tamo jaše), jahala sam jednu haflingerku Helenu, medena je bila Škola jahanja 443760 nažalost više je nema tamo... no ugl.. u školu jahanja sam išla oko 3 mjeseca.. mislim... 2 mjeseca sam se natezala s kasom al nie bed... ono.. sve sam radila... male,velike krugove, dijagonale, na lijevo-na desno nazad, mm.. kai još... znala sam i prekasavat oblice, to mi nije išlo baš... Laughing jedan trening mi je vodila jedna petra koja ima dučan tamo... to mi je bil najbolji trening... Very Happy, zanimljivi, ovi od trenera nisu bili baš nešto.. ugl na tom treningu smo kasali.. naravno.. jer na heleni niste mogli galopirati (kod bivših vlasnika su je mučili) no.. ta petra mi je postavila kamenje, na slova A,C,B i E..(to je ko križ bilo) pa sam ja morala odabrati jedan, npr kamen na slovu A, pa kreneš kasom i točno tamo se moraš zaustavit, uzet kamen i pokazat ga treneru.. to mi je bilo zabavno... kai sam još radila.. no.. mj dana prije licence sam napokon se maknula s Helene i došla na Vezuva.. lubav moja... Škola jahanja 771330 .. na njemu sam se dosta mučila... Very Happy sjedeči kas mi baš nije išel.. morete pitati one koji su gledali moje treninge.. Rolling Eyes (dino i dario), onda sam galopirala... koji osječaaaaaaaaaaaaaaj.. weee... pa sam onda u galopu radila promjene po dijagonali.. to je bilo super.... i onda... kojih 3 tj prije licence... program... ajme... to je bilo za krepat.. nikak i nikak ga nisam mogla.. uvjek sam negdje pogriješila.... al ajde naučila sam se nekak....

i mogu vam sam nekaj reči... JA BI OPET U ŠKOLU JAHANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
ima 2 razloga.. jedan je zbog vezuva a drugi vam nebudem otkrila... Very Happy:D
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypet 28 oľu 2008 - 15:03

pa za tebe znam... Neutral ...

mislim...ti si mi to pisala na mail, prije i sad... lol! ...al ok....

a vi drugi?
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyned 30 oľu 2008 - 0:48

Laughing da..

evo... ovo vam je helena:
Škola jahanja Helena12

a ovo vezuv Sad
Škola jahanja Vezuv10
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyned 30 oľu 2008 - 11:59

uuuuu
vezuv je predivan :pusa1: Škola jahanja 556783

Pa neznam ja idem u školu jahanja, ali ne baš kao vi.
Mene uči jedna cura jahati i uvijek jašim na istom konju - Sari Smile
Pa uglavnom, sjećam se prvoga puta.
Bili smo u malome manježu sa onim malim kamenčićima i tamo smo krenule u hod, Sara je cupkala travu usputno ( kao i uvijek ) ali bilo je super. Kada mi je trenerica objasnila kak se dela mali krug, veliki krug, promjena smjera dijagonalno i po središtu, i kada sam to rješila u hodu, krenule mi u kas. Sjećam se prvog kasa- Isusek mili ja sam krepala, još Sara ima neugodan kas, a ja sam crknula prvi put, poslije sam imala još upale mišića, onda smo otišli u veliki manjež koji je samo dno bez kamenja, zemlja Very Happy. Tamo smo išli kas, bilo je puuuuuno lakše, ali opet sara i njen kas - Bože sačuvaj Laughing, i tak sam se nekih 6 sati utvrđivala taj kas, sve mi je bolje i bolje išel i onda smo došli do galopa - strah i strava prvi put XD. Bili smo opet u malome manježu a taj dan je Sara bila nabrijana - ne jako ali ok. Krenuli m,i galopirat i išlo sve super a onda mi se na kraju Sara ritne a ja šok nad šokovima, poslije sam se bojala galopa zbog tog ritanja, a onda me ova nagovorila da opet zagalopiram u velikom manježu i krenula ja - to je bilo nešto najljepše, Sara mi je delala naslon lijepo galopirala i lijepo sam odgalopirala krug ipo tak neštoo Škola jahanja 556783 , trenerica bila ponosna Laughing. Onda sam još išla preskakati - pa recimo malo drvo heh, Sara mi je iz druge ili treće po prvi put sve noge i prednje i stražnje dovoljno angažirala za preponu jer bi inače prednje bile super a sa stražnjim bi zakasala. E da išle smio i na kas bez uzengija ( laki kas ) bilo je oke, ali draže mi je sa uzenigjama Razz, a onda kada smo stale sam skoro pala, neš sam izvela sa nogama i došla nogama na pod a ne guzicom Laughing. Onda sjedeći kas, išlo mi je super ono kada si u kasu pa si u sjedećem par koraka da se prebaciš u hod, ali mi inače neidu mali krugovi koje još nisam usavršila, a kada to rješimo bi trebale ići na polusjedeći Very Happy, i da išle smo na teren i Sara mi počinje sve češće delati naslon wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Škola jahanja 556783
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyned 30 oľu 2008 - 12:33

e to mi je super...kad te neko ovak može naučiti jahati.... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypon 31 oľu 2008 - 17:00

Pa da i ja napisem svoju priču...

Ovako znači bilo je to pred 4 godine, točnije 7.10.2004 godie, od tog dana počela sam se jahanjem bavit aktivno. Najveća želja bila mi je nauči jahat konja, pošto sam kao mala voljela životinje, na moj red došli su i konji. Ugl. 7.10.2004 upisala sam se u školu jahanja u Labin ( KK Astra ), u tu školu sam došla sa jako malim znanjem, ali kasat sam znala Very Happy .Škola jahanja se sastojala od 15 sati, nisam sigurna! prvih sati sam radila vjezbe opustavnja i usavršavala kas, to je potrajalo da jedno 10 sata. u tih 10 sati upoznala sam mnogo prijatelja i prijateljica. Bilo je odlično, od 10 sata počeli smo galopa, koliko sam ga čekala toliko i nisam htjela probat. Ali ipak je prevladavala moja znatiželja i volja za jahanje, prvi put u galopu, vau! Bilo je nezaboravno, malo me bilo strah, ali nakon nekoliko galopa to me prošlo! kada sam završila jedva sam čekala idući sat da probam galopirat. Makar mi bas nije išlo jer sam previše lupala u sedlo.. Škola jahanja 625526 Jahala sam konja Adama. 13 sat ja sam nekako sjela u sedlo, nisam skakala i bilo je PREKRASNO!! od onda ja sam jako zavoljela galop. Nakon škole jahanja počela sam jahati kao članica kluba Cool . A sada sa u mojem najdrazem klubu u mom mjetu!

eto... to bi bilo to...
[Vrh] Go down
snowfire
1. year of riding
1. year of riding
snowfire


Female
Broj postova : 66
Registration date : 02.04.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptysri 2 tra 2008 - 18:43

evo i moje verzije...

kao mala sam živjela na selu, među životinjama, moj je stric imao konje, posavce, i bilo mi je supač kaj je živio u kući blizu moje, pa sam mu stalno dolazila i pomagala oko životinja, a on bi mene za uzvrat prošetao na jednom od njegovih posavca. Konje sam oduvijek voljela, i kada smo se preselili u grad, pružila mi je jedinstvena prilika da krenem u školu jahanja. učila sam jahati na zagrebačkom hipodromu u pony expressu na zekanu, jacku, paši i napoleonu. prvi galop mi je završio padom sa jacka. dugo nakon toga nisam jahala jacka i galopirala na njemu, a u to vrijeme sam učila na zekanu. sjesti ponovo na jacka bio mi je izazov i sve je super prošlo, a galop na njemu je nezaboravan. Roditelji su mi nakon toga kupili ponija koji se zvao Johnny na kojem sam se usavršavala i učila skakati, ali je nažalost nakon godinu dana uginuo zbog kolika. Nisam znala šta ću, gdje ću, pa sam iznajmila kobilu na hipodromu, koje više duugo nema... jahala sam ju mjesec dana i nakon toga je otišla, pa opet nisam znala šta ću, pa su mi roditelji opet odlučili kupiti konja. u principu je to, to, sada moja nova ljubav živi kod mene u dvorištu u društvu ponice Maze, i koze Fleke...
[Vrh] Go down
Melita
3. year of riding
3. year of riding
Melita


Broj postova : 576
Age : 51
Registration date : 16.03.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 7:51

Uh, daleke je to bilo 1987.godine na Hipodromu affraid
Živjela sam u Novom Zagrebu i već sam prije potajno s biciklom odlazila na Hipodrom i gledala kako drugi jašu. Gledajući sam naučila sistem lakog jahanja, tako da me trener nakon prvog kasa pitao da li sam već negdje prije jahala. Onda je bio sasvim drugi princip rada. U "maloj" školi smo radili samo kas i hod, čiste osnove. U prvom satu smo svi probali očistiti, zasedlati i zauzdati i trener nam je naglasio da to više nebumo ponavljali, jer ćemo to morati raditi sami, tako da smo dobro pazili kad nam je objašnjavao. Nakon "male" škole, slijedila je "velika" škola, a tu je bilo barem 10 konja ako ne i više. Trener je svakome odredio konja i sve smo morali raditi sami. Ako bi si krivo namjestio uzengije, drugi te ne bi čekali da ih ponovno namjestiš, nego si tako jahao cijeli sat, pa si za idući puta naučio i još bolje pazio. Često smo mijenjali konje, jer ih je bilo tako puno. Jahalo se u krug, a ponekad, oni napredniji bi otišli okolo na stazu i kroz "šumski", pa po nekim grabama i unutar platana... Toga sada više nema, jer su sve uredili. Obično su bile dvije ture. U prvu turu se bilo teško ugurati, jer su tu bili napredniji i znalo se da ako se uopće galopiralo, to je bilo u prvoj turi. Manje iskusnima bilo je lakše jahati u drugoj turi, jer su konji već bili umorniji. Tako sam ja tek nakon jedno godinu i pol jahanja krenula prvi puta u galop. Isto sam tako gledajući i slušajući druge sve skontala gdje koja noga i kako. To nije bilo klasično učenje. Svi bi potjerali, pa tako i ti svoga. Međutim, moj konjo nije htio krenuti, pa je trener krenuo s bičem i on je krenuo, a ja sam zviznula. cyclops Odmah sam se popela gore i sedlo me u galopu odbacivalo u nebesa. Mada sam teoriju znala, praksa je ipak bila malo drugačija. Iza toga sam se počela brinuti za tog istog konja s kojeg sam opala i sve sam češće samo njega jahala. Najzanimljivije nam je bilo kad smo radili manješke radnje, jer smo svi bili željni znanja. Onda je bio sistem, ako hoćeš nešto naučiti, morao si se brinuti za nekog turnirca i upijati znanje od vlasnika i trenera. Ja nisam imala ambicije za prepone, pa sam ostala među školskim konjima do kraja, a najviše sam naučila od jedne haflingerke. Tako je i počela moja ljubav prema haflićima, jer je došlo krdo i sve sam ih poznavala u dušu. S tom kobilom prošla sam i prvo ždrebljenje i brigu oko ždrebeta. Ti konjići postali su moj ideal.
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 8:24

Tako je i počela moja ljubav prema haflićima, jer je došlo krdo i sve sam ih poznavala u dušu. S tom kobilom prošla sam i prvo ždrebljenje i brigu oko ždrebeta. Ti konjići postali su moj ideal.
Ovo je najljepša rečenica Škola jahanja 556783
Tko bi rekao da se svega toga sjećaš, mda sam sigurna, to se ne zaboravlja lako Very Happy
[Vrh] Go down
http://google.hr
Melita
3. year of riding
3. year of riding
Melita


Broj postova : 576
Age : 51
Registration date : 16.03.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 8:51

Sjećam se stvarno svega. Ovo je bilo samo ukratko.

Sjećam se i da su konji radili svaki dan ujutro i popodne, a da im je ponedjeljak bio slobodni dan. Onda nije bilo baš nekih ispusta, tako da su u utorak svi bili živahni Very Happy
Najriskantnije je bilo jahati po zimi, jer nije bilo hale, a kad je bilo ružno vrijeme, konji su bili u štali, pa bi nakon pauze od par dana, svi ludovali. Neki su bili posebno poznati po tome, pa se onda pazilo da se takvi konji ne daju početnicima. Ali onda bi obično ja nadrapala Škola jahanja 625526 Sjećam se točno kad mi je pok.Horvat dao Zorina, a on je bio jedan od tih luđih nakon nerada zimi. Držala sam se doslovce zubima za zrak. Svako malo je nešto pokušavao, a trener je govorio da mu samo nedam da skrene i da ga stalno usmjeravam iza drugog konja, a ovaj je stalno pokušavao nekam zbrisati. Bila sam sva ponosna, jer nisam zviznula.
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 8:54

vauuuuuuuuuuu
dojmljiva povijest Very Happy
devil daj ti ispričaj svoje Very Happy
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 8:56

super su vam priče.....evo i moje

pre 3 godine ,pošto sam oduvjek volelela konje posetila sam Ergelu Kelebija ,gde sam sa prijateljima otišla na Paradu Lipicanera........Veoma mi se svidelo pa sam uzela br telefona......Mama mi je dozvolila da se upisem u skolu jahanja pa je tako i bilo....Došla sam na čas,ispred štale me je čekala Renata sa mirnom,radnom kobilom Čarnom.Kad sam prvi put videla čarnu mislila sam da je to najlepši konj ........otišle smo u korlat i sela sam na Čarnu.Terika mi je objašnjavala neke osnovne stvari u vezi konja neko vreme ,a onda je otišla..Renata je bila veoma druželjubiva pa smo se rspričale i malo bolje upoznale.Na prvom času sam krenula kasom 2-3 kruga,bilo je super osim sto sam malo truckala u sedlu( Laughing ).....veoma mi se svidelo pa sam dolazila tako svaki dan .jahala sam Sindiku ,Gajtanu, oko 2-3 puta.....posle sam stalno jahala Damu.bila je predivna i obožavala sam je...Mičljenje da je to naajbolja kobila još uvek sam zadržala.Moj prvi galop je bio na njouj,prvi izlazak iz korlata,prvo jahanje u parku pa u šumi......Svaki put na jahanju bilo mi je sve bolje i bolje. Škola jahanja 771330 Škola jahanja 556783

Tako sam krenula da dolazim i subotom i nedeljom,upoznala sam saru,eminu.....Sara mi se prvo nije sviđala,a za eminu Laughing sam mislila da je malo čudna........Ali onda je došao kamp..Emina mi je postala bff,sa razlogom i verujem da sam,što se prijatelja tiče našla sebi srodnu dušu Škola jahanja 477762 Škola jahanja 488799

odmah smo se zbližilea i veoma smo slične,nijednom se nismo posvađale,u svemu smo imale isto mišljenje i obe smo jaaako.više od svega volele naše kobilice carmen i damu tj. ja sam tada jahala slavu a damu sam isto jako volela tada je imal ždrebence-Dariju Škola jahanja 556783 Škola jahanja 452658 ...Emina i ja smo provodile skoro svaki dan zajedno-na konjima,doživele razna iskustva Škola jahanja 488799........eto to su ukratko moji počeci jahanja Laughing Very Happy
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 8:58

gde sam sa prijateljima otišla na Paradu Lipicanera.
.Emina mi je postala bff,sa razlogom i verujem da sam,što se prijatelja tiče našla sebi srodnu dušu
odmah smo se zbližilea i veoma smo slične,nijednom se nismo posvađale,u svemu smo imale isto mišljenje i obe smo jaaako.više od svega volele naše kobilice carmen i damu

najljepši djelovi Škola jahanja 556783 Škola jahanja 452658
[Vrh] Go down
http://google.hr
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 10:53

Ja sam počela jahat kod Lidije Bašnec,tamo su za školu jahanja bila 4 ponia ja sam jahala Simbu...to nije baš bila prava škola jahanja tako da kad sam došla u novu štalu pola toga nisam znala...tamo su svi išli samo na terene i naravno trenirali kasače...godinu i pol ja sam samo jahala po terenima....kada se Lidija odselila i ja sam otišla u drugu štalu,selo do....tamo su bili konjići od Gaby i Melite.....njih sam u početku neš malo jahala a na ljeto kad je došao Astor(jedan konj s hipa) na njemu sam ponovila školu jahanja....i od onda sam počela trenirati preponsko i dresurno jahanje....ali sad mi počinje faliti jurcanje po terenima.....
Ja sam ispričala cijelu povijest mog jahanja a ne samo školu jahanja... Laughing ..valjda nema veze...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyčet 3 tra 2008 - 17:41

coooooool je tebi na jahanju Very Happy Very Happy

ja verovatno uskoro počinjem da se bavim preponama,možda Škola jahanja 61795

Edit by adminica (Haflinger): nije potreno quote-ati post iznad
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypet 4 tra 2008 - 20:56

super su vam priče....ja ....v a lj d a.... startam kad završi škola i sve to...sad neću još i to...znate (učenje i tak... Rolling Eyes ...) i onda da idem u školu, mislim da bi samo na to mislila... Smile
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypet 25 tra 2008 - 12:11

magie tvoju priču ćemo tek da čujemo nek bude lepo i detaljno jedva čekamo Škola jahanja 61795
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypet 25 tra 2008 - 18:32

Magdo moja Smile
Ti budesh najbolja u shkoli tamo, koliko si se raspitivala ,nije to ipak isto ko prvi sat jahanja Škola jahanja 556783
Ajde bash me zanima kako che biti kad pochnesh Škola jahanja 404390
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypet 25 tra 2008 - 19:00

ajoj....sad me ohrabrujete.... Škola jahanja 477762 .....da....sve ću vam detaljno ispričat kad dođe vrijeme za to..znači - nakon škole (možda malo prije, al tak negdje...Laughing)...Wink...Škola jahanja 477762...
[Vrh] Go down
ranch bubač
1. year of riding
1. year of riding
ranch bubač


Female
Broj postova : 109
Age : 29
Location : Ičići
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypon 19 svi 2008 - 14:01

Kćer od vlasnika terena na kojima se mi konji i njegov nećak i ja ćemo krenut u školu jahanja u Rovinj tamo ono obitelj Haber pa ćemo ći tamo skupa jedva čekam!!! ako netko jaše tamo koliko konja ima?
[Vrh] Go down
http://ranchbubac.blog.hr
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypon 19 svi 2008 - 18:14

jako puno..heh
[Vrh] Go down
black pearl
3. year of riding
3. year of riding
black pearl


Female
Broj postova : 767
Age : 31
Location : zg
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptypon 19 svi 2008 - 18:34

ja....

ja sam se učila sama jašit... jašila sam u western sedlu od 5e godine... onda sam poslije prešla na hipodrom i tamo trenirala prepone i dresuru par godina, još kraj toga sam također jašila svugdje gdje sam stigla... onda nakon što sam položila licence sam se zakačila sa trenericom i ošla sa hipa i nisam ih dobila... onda nisam jašila oko 6 mjseci... pa sam kupila arthura i dalje priču znate ..
[Vrh] Go down
ranch bubač
1. year of riding
1. year of riding
ranch bubač


Female
Broj postova : 109
Age : 29
Location : Ičići
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyuto 20 svi 2008 - 5:13

ja isto kada jašem ja jašem u western sedlu biti će mi čudno ali i opet isto kada budem jašila na engleskom....inace ja sam s deset godina počela jahati....a sada nakon tri godine idem na školu jahanja
[Vrh] Go down
http://ranchbubac.blog.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Emptyuto 20 svi 2008 - 18:04

hehhh...Rolling Eyes....bila je firmana kuma kod mene...i njezin dečko je prije isto jahal u nekom klubu...ni ona nezna jer ga nije više baš pitala...i on se zna s osobom koja ima taj klub (nekaj je bilo da je to ono kod ostojićke Rolling Eyes)...i ja budem išla na probno jahanje (zapravo jedan sat škole jahabja) da vidim kak hje..pa možda tam i završim školu jer mi je Casanova dosta daleko, a kkvž95 nema školu jahanja... Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Škola jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Škola jahanja   Škola jahanja Empty

[Vrh] Go down
 
Škola jahanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pravila jahanja
» Pokladna jahanja....
» Osnove jahanja
» Povijest preponskog jahanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: