Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Noćna mora na terenu

Go down 
+13
cile
Manticore
Ai La
Magdalena
Sunshine
ranch bubač
Mia
maja&fakin
Maura
my_love
Lilika
BeRtA
call me
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Emptyned 6 srp 2008 - 10:58

Mene je isto strah što je Luna rekla kad nešto šuška u grmlju
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Emptyned 6 srp 2008 - 12:55

daa...al ovisi kaj to šuška...Laughing...
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Emptyned 6 srp 2008 - 14:24

Emma je napisao/la:
Laughing
Trebali ste viditi.
Ove idu jahati na teren i taman daju komande za galop i odjednom se pojavi zec,a ove počele galopirati i tuponja (zec) umjesto da otrči on onak se ukipi i sam gleda, Bogu hvala da je na poslijetku otrčao ( 1 - 2 metra prije nego kai bi ga ove zgazile da nisu počele zaustavljati konje Razz

Gledam ja danas utrku i samo pred bolide skaču. Katastrofa glupih životinja. Noćna mora na terenu - Page 2 86067

I da, Leko. hoho
[Vrh] Go down
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Emptypet 19 pro 2008 - 17:05

mene baš i nije strah na terenima.. nije mi bitno kako sam ja.. nego samo da je konj kojeg jašem dobro.. jednom mi se na terenu dogodilo.. dok smo stajali i gledali nešto u daljini, kobila ispred mene je odjednom počela skakati i divljati i ritnula je moju kobilicu.. moja engleskinja se propela, i počela skakati i bila je jako uzrujana.. trebalo mi je full dugo dok sam ju smirila.. tako sam se bojala da joj nije nešto..ali hvala Bogu sve je prošlo ok.. samo je malo šepala dva dana, i kasnije je bilo ok.. ugll,., na svakom se terenu nešto dogodi.. do sada nisam pala, i znam da hoću jednom, ali ne bojim se.. meni je glavno da je moj konj dobro zagrljaj
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Emptysub 20 pro 2008 - 13:23

jooj..ono sa motoristima..Rolling Eyes Jašemo mi uz nasip neki,i oni stoje i kada smo mi došli počnu da se utrkuju i da zuje sa tim xD A nama konji luduju Rolling Eyes I onda su došli gore an nasip do nas,i namerno trubili i sve to. Shocked Shocked I onda ih je jedan stariji jahač sj*bao pa su otišli Laughing xD.Mrzim ih,jer šta da sam bila sama na terenu..Nemogu ja njima tako da kažem,ako ništa drugo ipak su stariji.A jednom smo zalutali an neki mali aerodrom Laughing Tj. a to je livada samo se tamo spuštaju ponekad avioni...A onda ne znam da li sam se više uplašila ja ili kobila Laughing
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Emptysub 20 pro 2008 - 13:38

hehe...Laughing...a znam to s motoristima...oke, neki su normalni pa uspore kad vide da su konji tam...al ne, neki tek onda daju gasa...Rolling Eyes....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćna mora na terenu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna mora na terenu   Noćna mora na terenu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Noćna mora na terenu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gubljenje na terenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Vrste jahanja :: Rekreativno jahanje-
Forum(o)Bir: