Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Padovi s konja

Go down 
+32
sanja
Vikica
Teychee
aky-mala
suki
Curly
debi
Picek
atta
Peppy
call me
Sweetie
Nina
khan
Klamzy
Melita
wendy
cile
Emma
Manticore
Mia
Denc
ivce
Nikec
BeRtA
Lilika
Maura
Sunshine
Magdalena
leeloo
Equinox
my_love
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptypet 1 kol 2008 - 9:05

dobro je.
dignula se i nazad na opala i skaci jos.
bile su 2 prepone,jednu je preskocio i onda joj je skliznula uzengija i drugu preponu se izmaknuo i ona na pod Neutral
je breta. sveznajuca elena
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptypet 1 kol 2008 - 9:07

**Maura** je napisao/la:
pala sa opala

pvo zvuci smjesno awek
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptypet 1 kol 2008 - 9:07

Ja se slažem sa to izrekom,ali realno gledano bolji si jahač akoo nepadneš u nekim situacijama,a jednom ćeš sigurno pasti a to samo znači da imaš puno iskustva,i da si puno toga prošao sa konjem.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Peppy
1. year of riding
1. year of riding
Peppy


Broj postova : 56
Age : 28
Location : Marcana City
Registration date : 08.08.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 7:54

Jahala sam bez sedla, sa povodcem...U kenteru(laganom) Kobila mi je vrat pocela spustat dole, prvo sam se zadrzala, a onda buumm..Skliznula sam joj niz vrat i nasla se na podu, i za kraj mi je sa kopitom stala na bocnu stranu koljena...Koljeno mi je za dva dana tako poplavilo..Mislim da vise necu sjest na tu kobilu.. Padovi s konja - Page 5 187382
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 8:26

[quote="Peppy"]Jahala sam bez sedla...U kenteru(laganom) Kobila mi je vrat pocela spustat dole, prvo sam se zadrzala, a onda buumm..Skliznula sam joj niz vrat i nasla se na podu[quote]

khm, khm.... dogodilo se i meni.... znam kak ti je! Wink
[Vrh] Go down
Peppy
1. year of riding
1. year of riding
Peppy


Broj postova : 56
Age : 28
Location : Marcana City
Registration date : 08.08.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 8:40

u pocetku nebudes ni svjestan da si pao..
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 10:15

haha...ja kad sam letila sa falkija(falcon) osjetila sam da sam pala i to dobro(180 cm ima konj) Laughing
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 10:23

Bertich,čime je mjeren konj i gdje(u grebenu) , jer ovako kada ga vidiš...hm..ja mislim da u grebenu nema 180...
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 10:24

Ja sam pala 5 puta... Cool ....prvi put sam pala sa špire još dok sam bila u mlaci....izvadila sam uzengije jer smo išli natrag u štalu i on se ritne a ja njemu prek vrata...drugi put sam pala sa twista kad sam radila sjedeći kas bez uzengija odjendom sam samo skliznula.....treći put sa belle kad smo ja i tina bile na velikom krugu u galopu,dok je twist bio pastuh a bella se tjerala i twist se prepo nećega i skočio u stranu i bella za njim i oba dve pale onda smo twista i bellu lovili 15 minuta po manježu ovaj je na nju htjeo skočit al nije znao kako Padovi s konja - Page 5 952797 ....i 2 puta sa silvera kada mi je stao prek preponu,to sam doslovna sišla s njim nisam pala neg kad sam letila sam se dočekala na noge....
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 10:27

e to mene ne pitaj..ja sam to rekla ovak...ima malo manje..al je dost visok i itekako osjetis pad Laughing
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 10:29

mia,ovo s bellom i twistom je bilo prejako Laughing
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 10:59

uuuuuuuu ja sam pao par puta xD
jednom bas ozbiljno,tako da sam bio u komi 2 nedelje valjda...nom...kobila se prepala na terenu dok smo bili i naglo okrenula kontru,dok smo bili u galopu(kenteru) i tu sam se ja prepao jer nisam to ocekivao i ona je punim galopom nastavila,dok nije shvatila da joj nema drugih konja(koji su ostali tamo gde smo i mi bili) i opet okrenula naglo(al sad u punom galopu) i ja pao dole i ona mi stala zadnjom levom na glavu...da nisam imao kacigu bio bi mrtav pretpostavljam,jer mi je kaciga pukla na komadice...nom tu sam imao potres mozga i bio u komi....

drugi put malo manje ozbiljno...no...preskakao sam na treningu prepone...tj vezbao sam taj cas dvoskok...(ono skocis,pa doskocis,i tu je odmah sledeca prepona i to..)..i jahao sam nekog kastrata,koji je inace supac konjek,samo malo preambiciozan....i utuvio je sebi u glavu da ce mu uspeti da preskoci obe prepone odjednom...i skocio pre prve(kao sto i treba) nije tu doskocio izmedju te dve prepone...vec je preleteo preko prve,i preko druge,i tu je hteo da se doceka,ali je zadnjim kopitom zakacio ovu preponu i izgubio razvnotezu i pao pravo na nos tako da sam mu ja pao preko vrata i on kako je zeleo da ustane(a znate kako konji ustaju Rolling Eyes Padovi s konja - Page 5 404390 ),prevalio se na mene i slomio mi kljucnu kost,pa sam bio 2 meseca u gipsu i nisam jahao hjuh

onda..jednom dam pao sa ove kobile sto ju trenutno (again) jasem...americki kasac,visoka 182 u grebenu(merena stapom).....to je bogami bolelo....nom samo sam skliznuo preko njene plecke na glavu,i pao na ledja,izbio sam sebi sav vazduh i nastavio tu da lezim dok je ona pasla tik uz moju glavu i njuskala me onom dlakavom njuskom... Laughing

i pao sam jos par puta ovako bezazleno...ili se docekam na noge ili padnem zajedno s konjem ili tako nesto....
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 11:21

uuu dario napadao si se ti
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 11:47

oooooooooo da xD nom..al nisam pao vec godinu dana,tako da....napredujem Padovi s konja - Page 5 86067
[Vrh] Go down
Peppy
1. year of riding
1. year of riding
Peppy


Broj postova : 56
Age : 28
Location : Marcana City
Registration date : 08.08.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 12:13

Ja neznam dal bi nastavila jahat da sam tako padala...
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 13:04

Smile ne znam....obozavam jahanje,jednostavno i nikad necu odustati,sta god da se desi,jahacu....jer to je ono sto mi daje snagu i slobodu u zivotu....pored jedne stvari....Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 13:18

potpisujem te picek hugic
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 14:57

tako..
p.s. gadni padovi.. hehe.. smijesan konj kad si je zamislio da bi mogao obe prepone skocit Laughing
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 15:04

heh....preambiciozan kastrat samo... Very Happy inace je super konjek...
[Vrh] Go down
debi
1. year of riding
1. year of riding
debi


Female
Broj postova : 67
Age : 31
Location : pula
Registration date : 30.07.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 15:38

ja sam dva puta pala..
prvo sa jednog štupida iz kluba.. rito je nekog pastuha da obrani kobilu i ja sam tada tek pocela jahat i cisto sam se spi***** ko mala beba, tad sam nastavila pjeske jer smo bili 20 m od rancha...

drugi put sam znala jahat (dobro sad, to je bilo prije godinu dana.. na to mislim.), al kako se ja neznam bas odrzat u sedlu kad konj prelazi iz galopa u kas (odem na vrat:hm: ).. bila sam sama na terenu i potjerala konja u galop i ovaj se zaletio i samo odjednom se ukopao i ja preletila preko njega na neki sugavi zid.. al dorro.. ovaj put sam ustala, popela se nazad i nastavila jahat i galopirat Smile
[Vrh] Go down
Peppy
1. year of riding
1. year of riding
Peppy


Broj postova : 56
Age : 28
Location : Marcana City
Registration date : 08.08.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 15:52

Bravo,debi! (sta si se digla i nastavila galopirat) Wink
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 16:11

debi je napisao/la:
ja sam dva puta pala..
prvo sa jednog štupida iz kluba.. rito je nekog pastuha da obrani kobilu i ja sam tada tek pocela jahat i cisto sam se spi***** ko mala beba, tad sam nastavila pjeske jer smo bili 20 m od rancha...

drugi put sam znala jahat (dobro sad, to je bilo prije godinu dana.. na to mislim.), al kako se ja neznam bas odrzat u sedlu kad konj prelazi iz galopa u kas (odem na vrat:hm: ).. bila sam sama na terenu i potjerala konja u galop i ovaj se zaletio i samo odjednom se ukopao i ja preletila preko njega na neki sugavi zid.. al dorro.. ovaj put sam ustala, popela se nazad i nastavila jahat i galopirat Smile

1.ah john-šarmer,mora on branit kobilu Laughing
2. kojeg si to jahala? i kako to da si sama bila na terenu? Neutral
[Vrh] Go down
debi
1. year of riding
1. year of riding
debi


Female
Broj postova : 67
Age : 31
Location : pula
Registration date : 30.07.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 16:25

bilo mi je dosadno na ranchu, nikog nije bilo.. ma ivu.. Laughing
[Vrh] Go down
debi
1. year of riding
1. year of riding
debi


Female
Broj postova : 67
Age : 31
Location : pula
Registration date : 30.07.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 16:26

ee hvala peppy.. Wink
[Vrh] Go down
Peppy
1. year of riding
1. year of riding
Peppy


Broj postova : 56
Age : 28
Location : Marcana City
Registration date : 08.08.2008

Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Emptysub 9 kol 2008 - 16:28

np. Wink Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Padovi s konja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja   Padovi s konja - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Padovi s konja
[Vrh] 
Stranica 5 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Kupovina konja
» Frizure za konja
» Starost konja
» Fotografi konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o jahanju-
Forum(o)Bir: