Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Vaš vlastiti konj

Go down 
+20
Chrys
Lilika
maja_horses
wendy
atta
Irma
Sunshine
Nina
call me
Magdalena
Melita
carmen...
cile
Klamzy
black pearl
Emma
Denc
Nikec
Haflinger
my_love
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
carmen...
3. year of riding
3. year of riding
carmen...


Female
Broj postova : 710
Age : 29
Location : kod carmen i caspera
Registration date : 11.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 25 lip 2008 - 10:17

Vaš vlastiti konj - Page 2 759778
dobro pitanje...da sam financijski u mogucnosti,pristala bih...
zasto?
jer znam da bih mogla tom konju poklanjati onoliko paznje koliko mu treba,posebno sad na raspustu...stigla bih ga hraniti,dati mu vode,jahati,cistiti,izvesti ga u ispust,uvesti ako je lose vremeak mu je lose,znam da bih stigla da se brinem o njemu i lecim ga...
a isto znam da bih sve to stigla i kad bi bila skola,iako sam svesna da imam obaveze u skoli i da cu imati dosta da ucim...ali i pored toga,znam da bih stigla...jer sam videla koliko sam imala vremena sad dok je trajala skola,i zato znam da bih stigla da se brinem o konju...
ali pristala bih,iako sam svesna da ce to traziti odricanja,npr nemogu otputovati negde i ostaviti konja,ili ostaviti stalu prljavu i po par dana...
svega sam svesna,i znam da bih stigla Very Happy
ljubav prema tom konju nadjacala bi sve... Vaš vlastiti konj - Page 2 556783
[Vrh] Go down
Melita
3. year of riding
3. year of riding
Melita


Broj postova : 576
Age : 51
Registration date : 16.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 25 lip 2008 - 13:28

Na ovo pitanje ću odgovoriti samo da što više obaveza i poslova imam, to više stvari stignem u životu. Nije istina da se ne stigne, sve se stigne, ali mora postojati stvarna volja i želja. Netko tko nema iskustva, a ima financijskih mogućnosti, sigurno bi uz veliku volju stigao obaviti sve poslove vezane uz konja. Samo je pitanje da li je ta volja dovoljno velika, jer se u tom slučaju moramo odreći nekih stvari. Mijenjaju se prioriteti i ne znamo da li smo na to spremni.
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 25 lip 2008 - 19:32

ja jaaako želim konja...al da mi sad neko ponudi bilokojeg konja...odbila nih tu ponudu...jer znam da nemam ni iskustvo ni znanje.....financijski je to sve moguće, i ja svakako imam volju i strpljenje, al znam da još nisam spremna brinuti se o konju...sve dođe na svoje vrijeme...pa se nadam da bude došlo i to...Wink
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 18 kol 2008 - 13:05

Zanimljivo pitanje.ja bi pihvatila.Jer,već više od godinu dana planiram.Naime moja baka živi 2 min od moje škole i ima jako,jako jako veliko dvorište.Dvorište veliko dovoljno da napravim štalu i ispust.U blizini ima super terena pa bi ga mogla jahati tamo,a budući da je to na manje-više selu,nije jako bučnoi nema puno automobila.Mislim da bi bila spremna,jer se već jako dugo pripremam na to, znam da jašem-dobro,priznajem neznam profesionalno,ali znam osnove dresure i često preskačem prepone.Imam puno iskustva i od jednog ponya sam napravila ponya koji se može jahati (znam da nije isto pony i konj,ali..) puno puta sam gledala ujahivanje,i naučila sam moju kobilu mnogim stvarima.da ne pričam koliko mi se puta konj prope/izbacio/pa čak i capriolu napravio.Tako da ipak mislim da bih bila spremna Very Happy i rado bi prihvatila tu ponudu,a da malo bolje stojim sa finansijama verovatno bi i kupila konja i izgradila štaklu,ispute i sve to.Ali..jbg
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptyuto 19 kol 2008 - 20:10

eh...
ja se ovim tješim - sve dođe na svoe vrijeme, pa nadam se i konj za mene...Vaš vlastiti konj - Page 2 477762....
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 7:03

bez razmisljanja, jer sam vec o svemu super razmislisla i napravla plan.
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 9:28

Ja mislim da bi ja odbila, pričekala da moje jahanje dođe do čiste petice, a moje znanje o konjima da se još više povisi.
Do tada bi sama skupljala novce za vlastitoga konja jer se kaže da ono što sam zaradiš to više cijeniš i više se brineš za to, tj. gledaš na to kao pravi dar rada i truda.
Tak da - ja bi odbila. o.o
[Vrh] Go down
http://google.hr
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 10:30

Pošto ja znam jahati to sve mislim da bih pristala!Imamo dovoljno novaca za sve i smještaj, imamo livadu!Pa zašto ne ali ipak ja jašem dvije godine i mislim da nisam-jesam spremna pa onda ne znam još se odlučujem ali tko zna možda mi tako bude u stvarnosti pa ću onda tek razmisliti i odlučiti ali bolje misliti o sadašnjosti.
NAPOMENA:post nema smisla zato što sam plavuša!
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 10:43

jahanje nema veze s time dal si spreman imati konja, veca pitanja jesu;

da li znam kako se konj hrani
da li znam s cime se konj hrani
da li znam prepozanti kad je konj bolestan
hocu li imati dovoljno novaca za kupovinu hrane
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 19:56

Da li imam tetu Call da mi soli pamet. Laughing
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 20:51

slažem se s call.....

važnije je da znaš te stvari koje je call nabrojila...
a jahati možeš naučiti...Wink....
[Vrh] Go down
black pearl
3. year of riding
3. year of riding
black pearl


Female
Broj postova : 767
Age : 31
Location : zg
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 21:34

vecina od vas dobro razmislja.. za vlastitog konja stvarno treba imat znanje, jahanje je tu najmanje bitno.. vecina od vas, skoro svi jasete u klubovima, imate treninge sa trenerom.

dođete na sat, osedlate konja, hodate 10 min, kasate 30 min, galopirate 10 min, hladite konja 15 min. odvedete ga u stalu, rasedlate i doma.
to nije znanje za vlastitog konja, to je 0 bodova.

ja sam jako dugo bila na hipodromu i jedino sta sam naucila je dobro jasit, odnosno pravilno. dobro se nemre naucit u zatvorenom. isla sam po puno drugih ranceva i učila i jašila terensko (+hipodrom,prepone i dresura) i tako 7 i pol godina. tada sam dobila svojeg 1. konja, i vjerovali vi ili ne.. ali tek kad sam imala svog konja, kad sam ama bas sve sama morala radit, tek sam tak skužila kolko jos neznam, ali sam imala dovoljno znanja da bi ga imala. jako sam puno naučila sto jos nisam znala, jer vlastiti je ipak vlastiti i puno vise odgovornosti.

al eto da pokucam, imala sam 2 konja i ni jedan mi nikad nije bio bolestan a nitko se drugi ne brine o njemu osim mene tak da mislim da sam dovoljno zrela za svog konja + to imam pastuha koji je jos veca briga.

ljudi imate vremena, strpite se. konja ima jako puno i uvijek ce biti jedan za vas Very Happy
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 21:47

black pearl je napisao/la:


dođete na sat, osedlate konja, hodate 10 min, kasate 30 min, galopirate 10 min, hladite konja 15 min. odvedete ga u stalu, rasedlate i doma.
to nije znanje za vlastitog konja, to je 0 bodova.


doria...ovo potpisujem skroz..Wink....ja često razmišljam kak je to kad imaš svojeg konja....digni se ujutro da ga nahraniš, staviš van u ispust....pa svako malo stavljaš vodu (sad po ljeti pogotovo)....čišćenje boksa, čišćenje i njega samog konja....pravilna oprema....pratiti zdravlje konja.....hranu....oke, neznam se izraziti...al jako često o tome razmišljam....Wink...
[Vrh] Go down
black pearl
3. year of riding
3. year of riding
black pearl


Female
Broj postova : 767
Age : 31
Location : zg
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 22:02

ha gle, ak ti je konj na pansionu sa hranjenjem i ciscenjem nemas brige, ak imas svoju stalu kao nika onda imas posla...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptysri 20 kol 2008 - 22:07

e pa to...razmišljam da imam konja doma...Wink....
znam da kad je konj na pansionu, da je to onda malo drukčije...
Wink
[Vrh] Go down
call me
3. year of riding
3. year of riding
call me


Female
Broj postova : 818
Age : 40
Registration date : 25.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 6:57

Sunshine je napisao/la:
Da li imam tetu Call da mi soli pamet. Laughing

uvijek na raspolaganju Vaš vlastiti konj - Page 2 86067

meni recimo imati konja znaci imati ga doma u dvoristu, a to moras imati neko znanje.

ja nemam neko vrhunsko znanje ali cu rado podjeliti ono sto znam sa mladima.

ja bi svakome preporucila da ako ikako moze, gledai uci u svome klubu o prehrani konja.kolko,kako,cega i zasto te hrane.
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 11:47

meni kobila nije na pansionu, i mogu rec da je jaako tesko kad ti je konj doma... ali ako voliš konja onda ti to nece bit problem Wink
[Vrh] Go down
Nikec
Moderator
Moderator
Nikec


Female
Broj postova : 3288
Age : 29
Location : poso,kuca,birtija.
Registration date : 30.12.2007

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 11:51

Pa nije tako jako tesko... Ako imas volje i vremena.. Smile
Hheh... Meni je jedino tesko po ljeti cistiti stalu.. Onda u pol osam cistim,kada je jos malo hladnije.. I vuci sijeno,slamu i zob po ovim vrucinama..A eto... I to se mora Very Happy
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptyčet 21 kol 2008 - 19:56

Moj savršan konj će bit na haubi mog auteka. zaljubljeni
[Vrh] Go down
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 28 pro 2009 - 12:19

Vaš vlastiti konj - Page 2 Icon_biggrin Ja bi voljela imati konja,ali živim u stanu,a ima jedna privatna štala blizu mene,al ima dva boksa koji su popunjeni s konjima,a ako konja dam na svoj pansion ima jedan prazan boks,ali kaj mi to znači kad nemogu pješice do svog kluba i viđala bi svog konja malo,a ja bi konja zato da mogu biti s njim kad god poželim Vaš vlastiti konj - Page 2 Icon_biggrin

P.S.Dobro je meni i ovako,al bi konje željela češće viđati Vaš vlastiti konj - Page 2 Icon_wink
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 28 pro 2009 - 14:44

ja znam jedino da nikad vise necu konja drzat na pansionu.
[Vrh] Go down
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 28 pro 2009 - 16:21

A Xanthy je tvoj ,kaj ne? Vaš vlastiti konj - Page 2 625526
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 28 pro 2009 - 20:25

da, naravno.
i sad ga micem uskoro, sto prije s pansiona. i vise nikad ga necu drzat na pansionu.
[Vrh] Go down
wendy
6. year of riding
wendy


Female
Broj postova : 3657
Age : 30
Location : bj
Registration date : 20.04.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 28 pro 2009 - 20:51

Zašto? što ti se zamjerilo? Laughing
[Vrh] Go down
atta
4. year of riding
4. year of riding
atta


Female
Broj postova : 1929
Age : 33
Location : Velika Gorica, Drnek
Registration date : 18.05.2008

Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Emptypon 28 pro 2009 - 20:58

a joooj.... puno toga.

naucila sam da nigdje nije savrseno i da se svi na pocetku prave dobri i dragi i zlatni i da je sve bajno i krasno, ali kako vrijeme prolazi, vidis da stvari ipak bas nisu takve.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš vlastiti konj   Vaš vlastiti konj - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaš vlastiti konj
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pony ili konj ?
» Prodaje se konj
» Sedlasti konj
» prodaje se konj
» Divlji konj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: