Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Neugodna iskustva u druženju s konjima

Go down 
+21
Ivana:)
potkova
Ai La
mustang
maja_horses
wendy
atta
carmen...
Mia
Curly
Magdalena
Sunshine
Emma
Denc
Maura
ivce
t!n@
BeRtA
Equinox
my_love
Nikec
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 30 stu 2008 - 10:09

Magdalena je napisao/la:
baš strgall...??
uu...jaooo....boli..?!...možeš hodati...?!
Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 625526...

Mogu hodati al me jako boli i necu u skolu bar2 tjedna Razz
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 30 stu 2008 - 10:38

too bi jaaa Laughing ...
[Vrh] Go down
carmen...
3. year of riding
3. year of riding
carmen...


Female
Broj postova : 710
Age : 29
Location : kod carmen i caspera
Registration date : 11.03.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 30 stu 2008 - 16:47

maja_horses je napisao/la:
Meni je pekjucer konj stao na nogu kad sam mu cistila kopita i strgo mi je dva prsta Sad
i meni je na letnjem raspustu kobila stala na nogu i slomila mi prst Sad
[Vrh] Go down
Mia
6. year of riding
Mia


Female
Broj postova : 3759
Age : 29
Location : kod Xanthya...
Registration date : 28.03.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 30 stu 2008 - 17:26

Ja ih nemam baš puno,a jedno je bilo prije par tjedana sa Xanthusom.
Ja sam ga vodila u box,i neka klinci su tam se motali oko Xanthusa i derali se.Xanthy je počeo divljat i nekak se okrenuo i na mene se nekak zritnuo a svi su gledali hjuh...i pogodio me u nogu u mišić,jedno vrijeme nisam mogla stajat na nozi pa sam si izmasirala pa je bilo bolje i onda ko da mi se ispročiavao onak mi je ugro glavu da ga mazim... Smile
I bilo je dobro onda,ali navečer nisam mogla na nogu stat.... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 30 stu 2008 - 17:33

aha..a znam, pričala si to...Smile...
a jadna..
[Vrh] Go down
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 30 stu 2008 - 17:39

maja_horses je napisao/la:
Sunshine je napisao/la:
Opa. Koji konjo?

Rex.

Kako sam znala...

A krme malo.

Si bolje?
[Vrh] Go down
maja_horses
4. year of riding
4. year of riding
maja_horses


Female
Broj postova : 1333
Age : 27
Location : Zagreb
Opomene : nijedna =)
Registration date : 04.07.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypon 1 pro 2008 - 18:36

Sunshine je napisao/la:
maja_horses je napisao/la:
Sunshine je napisao/la:
Opa. Koji konjo?

Rex.

Kako sam znala...

A krme malo.

Si bolje?


Malo...
[Vrh] Go down
mustang
1. year of riding
1. year of riding



Broj postova : 3
Registration date : 06.12.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 12 pro 2008 - 13:32

meni je konj potrgao majicu zubima i usro sam se hehehe trebali ste to vidjet majica je ličila na mokru prožvakanu krpu (bar ljevi rukav majice) hahahahaa Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 251499
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 12 pro 2008 - 13:37

hehe...Laughing...

molim te da se predstaviš u određenom podforumu...Smile...
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 12 pro 2008 - 13:39

džabe slala ja pm Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Ai La
3. year of riding
3. year of riding
Ai La


Female
Broj postova : 572
Age : 30
Location : °° NJIŠTIM UOKOLO = ) = ) = ) °°
Registration date : 29.05.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptysub 13 pro 2008 - 20:21

Joj, ja imam jednu kobilicu koju full volim, i ona mene očito jer se jedino meni dopušta mazit.. hah.. al me ipak koji put čopne.. onako iz šale.. hahahha.. clap
a ostali konji.. nikad mi konj ništa nažao nije napravio.. osim reakcije na druge konje, malo ritanja, skakanja,.. i tako.. al svaka konjska nepoželjna reakcija jer uglavnom izazvana našim postupcima ili ostalim konjima u društvu..
[Vrh] Go down
potkova
2. year of riding
2. year of riding
potkova


Female
Broj postova : 350
Age : 27
Location : u štali kod kobile
Registration date : 11.05.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 14 pro 2008 - 13:04

ja neznam od kuda da krenem ajmo ovako od jednog "cmoka" konj me ugrizo za lice jer je bio lud i nisam ja bila kriva.
2.tu sam ja kriva. bacila sam se sa konja zbog dobrog razloga a manjez je bio ograđen sa trakama i jedna je traka stajala iza mene i konja a jedna ispre mene i konja . konj me poceo vuc između traka i pvu sam prebrodila pa sam se bacila. tada sam od nervoze nemisleći da je iza mene druga traka lupila konja kao sta si ti mene potego . on se onda gurnuo u drugu traku a ova odiza mene me pokosila . doživila sam potrez mozga sa kacigom ako zelite detaljnije reci cu vam kako se utvrdi da imas potrez mozga.
[Vrh] Go down
potkova
2. year of riding
2. year of riding
potkova


Female
Broj postova : 350
Age : 27
Location : u štali kod kobile
Registration date : 11.05.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 14 pro 2008 - 13:05

ima tu jos događaja koje mi se neda pisati jer su mi pre jednostavni u kojima je također bilo giiiippsa.
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 14 pro 2008 - 13:17

potres mozga...?!
wow... Idea ...ajde, objasni malo...Wink...
[Vrh] Go down
my_love
5. year of riding
5. year of riding
my_love


Broj postova : 2766
Age : 29
Location : U stali kod Ditch
Registration date : 16.01.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyned 14 pro 2008 - 16:26

nis se ne sjecas.. xD
[Vrh] Go down
potkova
2. year of riding
2. year of riding
potkova


Female
Broj postova : 350
Age : 27
Location : u štali kod kobile
Registration date : 11.05.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypon 15 pro 2008 - 11:44

sijecam se i to jako dobro . znaci s kacigom sam lupila u kamen dignula se i nisam osjecala ruke . onda sam malo sjela i boljela me ruka koja je isto pala na neki kamenčić. tada sam se dignula i malo setala i najedamput sam sve vidjela da mi je daleko a i šumilo mi je u ušima tada se pojavio mrak nad mojim očima i od istre -labina na pola puta u rijeku sam tek pocela vidjet . strašno već sam mislila da sam slijepa. ali su doktori rekli da je kao bila malo oštečena ta stanica . ruka je završila u longeti i tako nakon mjesec dana opet na koNJU
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypon 15 pro 2008 - 11:56

meni konj nikad ništa nije napravio

još nikako nisam ni pala s konja
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypon 15 pro 2008 - 12:30

A koliko dugo jašeš?
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 1 sij 2010 - 20:22

Mene su konjići par puta ugrizli,ali ništa strašno i stanu mi ponekad na nogu,ali nikada mi ništa nije bilo Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Icon_wink
[Vrh] Go down
billy and una
1. year of riding
1. year of riding
billy and una


Female
Broj postova : 14
Location : zagreb
Registration date : 27.01.2010

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptyčet 28 sij 2010 - 8:38

meni se jos nikada nista nije dogodilo
osim sto mi je billy jednom stao na nogu

za cudno jos nikad nisam ni pala Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Icon_biggrin
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 26 oľu 2010 - 8:00

meni je baš drago zbog onog kaj se jučer desilo... tj.. dok sam jahala da je frodo pobegel.........

i drago mi je da je krenul na nas.. sad znam kak kin reagira na to.. i ako dođe opet do toga se budem pripremila Smile
[Vrh] Go down
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 26 oľu 2010 - 12:10

Kad je moja prijateljica sa svojim omiljenim konjem svaki put ju grzne da joj je plavoo i ljubičasto...A taj je konj jako volii jer joj stalno gura glavu ,ali ipak ju svaki puta ugrizne...
[Vrh] Go down
Ivana:)
2. year of riding
2. year of riding
Ivana:)


Female
Broj postova : 447
Age : 27
Location : Brnaze
Registration date : 09.12.2008

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptypet 26 oľu 2010 - 15:23

Denc je napisao/la:
A koliko dugo jašeš?
Jašem 4 godine...odnosno imam konja 4 godine...nisam neki jahač...znam osnove Wink Ali s konjima sam svaki dan jer mi je štala uz kuću Wink Bilo je incidenata kad bi me lupio glavom ili gricnuo ali me nikada nije baš ono...ozlijedio...sve je to bilo ništa... Wink
[Vrh] Go down
Gabrijela
1. year of riding
1. year of riding
Gabrijela


Female
Broj postova : 127
Location : Vinkovci
Opomene : ....
Registration date : 05.04.2011

Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Emptysri 11 svi 2011 - 19:33

Možda ne mogu ovo smatrat udarcem,al ajde...

Jednom smo ja i moja ferendica iz kluba četkali jednu kobilu.Kak sam je ja četkala s jedne strane,a ova s druge.Ispružim se ja da uzmem četku i ova taman okrene glavu.I kak sam ja bila kod njene glave,a ona niskka kobila sudarimo se glavama....Jeste malo bolilo al je bilo smjesno za krepat... Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 801630 Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 251499


Jednom mi je jedna mala ždrjebica stala nogom na moju al imam one radničke cipele pa nisam ni osjetila.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodna iskustva u druženju s konjima   Neugodna iskustva u druženju s konjima - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Neugodna iskustva u druženju s konjima
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kupanje s konjima
» Knjige o konjima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Općenito o konjima-
Forum(o)Bir: