Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.

Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Registracija  Login  

Share | 

Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
DinBru9698
1. year of riding
1. year of riding

Female
Broj postova : 10
Registration date : 13.07.2010

PostajNaslov: Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!!   pet 23 srp 2010 - 8:49

S osobitim zadovoljstvom mogu vam ponuditi vrhunske Europske proizvode za njegu nogu i kopita konja Kevin Bacon.

Ovi potpuno prirodni proizvodi razvijeni su na Odjelu veterinarske medicine Sveučilišta Liege u Belgiji. Proizvode sam koristio tijekom mojeg boravka u školi u USA, nastavio sam ih koristiti svakodnevno kod mojih klijenata, a oni se već dugi niz godina koriste u velikim kasačkim i galopskim štalama diljem Europe kao i u renomiranim veterinarskim klinikama Njemačke, Francuske, Belgije i Ujedinjenog Kraljevstva.

Kevin Bacon's proizvode koristi i Njemačka olimpijska konjička reprezentacija i njihov potkivač g. Dieter Krohnert te višestruki svjetski pobjednik u potkivanju g. Billy Crothers.

Više informacija o proizvodima, cijene kao i način naručivanja možete pronaći na web adresi http://www.potkivanjekonja.com
[Vrh] Go down

Kevin Bacon's vrhunski proizvodi od sada i u Hrvatskoj !!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rijeka Sava
» Zračne luke u Hrvatskoj - razno
» Kolodvori