Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Ravnopravnost na forumu

Go down 
+6
Maura
Emma
Curly
Denc
Manticore
Nina
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 13:11

jao baš si pametan Rolling Eyes mislila sam na raj
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 13:13

jesam,pametan sam,to mi svi stalno govore. a daj mi reci di je taj raj,kaj je to??
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 13:19

pa da si pametan znao bi

neželim offat
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 13:22

Ravnopravnost na forumu 801630 Ravnopravnost na forumu 801630 Ravnopravnost na forumu 801630 Ravnopravnost na forumu 801630
Terate(tačnije teraš) me da se smejejm u ovakop ozbiljnoj temi
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 13:24

šta? Suspect
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 13:46

Manticore je napisao/la:
jesam,pametan sam,to mi svi stalno govore. a daj mi reci di je taj raj,kaj je to??

Pa kak to ne znaš? Raj ti je ono tam gore u oblacima, tam je baš ono, super, a pakao ti je pod zemljom, tam je strašno jako, vatra na sve strane i to ne. Ravnopravnost na forumu 86067
[Vrh] Go down
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptyčet 26 oľu 2009 - 14:01

al ja to nikad nisam vidio
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 9:02

pa da si pametan znao bi

Ravnopravnost na forumu 801630
A kai ti misliš da najpametniji znanstvenik zna kai je raj?
[Vrh] Go down
http://google.hr
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 11:30

aj nemoj i ti tu pametovat
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 12:14

Pssssst Emma,otkud tebi idea da ti bolje znaš od Nine?Mislim dd.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 12:25

Nina je napisao/la:
aj nemoj i ti tu pametovat

Da, nažalost. Ti si svu pamet svijeta uzela i tu stavila, više ne treba drugih pametnih ljudi, ah. My mistake.

Denc-Nisam znala da je to NINA! TT__TT
[Vrh] Go down
http://google.hr
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 18:06

e stvarno ste bezobrazni ja vam ništ nisam napravila odkad sam na ovom forumu,imate sve protiv mene...Nina ovo Nina ono...Nisam ništa uopće mislila da sam najpametnija i znaš Emma možda netko zna šta je raj..Tko je reko da sam ja najpametnija..Ili naprijemjer kada je Picek,dario kak se više zove napisao kao još će se jedan konj uništit kad ga ja kupim,e pa neće,jer kak on zna kak ja jašem i kak se odnosim sa konjima...Baš me briga,ja stvarno neznam šta sam vam skrivila..
I naravno sad će Manicore nešt glupo napisat pa ćete svi smijat,ma ajd gonite se višeee,jer vi uopće neznate niišt o meni ni kakva sam zatooo..I da,ja vam se uopće ne zovem nina ni ništ pa eto tko zna išta o meni?
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 18:09

Nina mi nismo mislili ništa loše fkt Wink
Ali ponekada kada napišeš nešto na ozbiljnije teme,pročitaj,i još jednom pročitaj,i ako nema smisla nemoj da klikneš na "send"
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 18:17

Denc je napisao/la:
Pssssst Emma,otkud tebi idea da ti bolje znaš od Nine?Mislim dd.

maaa da ništa loše
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 18:30

Ma moraš da shvatiš da mi ovde sve okrećemo na zezanje. Wink


(zašto ja uopšte pokušavam?! -.-)
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Manticore
4. year of riding
4. year of riding
Manticore


Male
Broj postova : 2119
Age : 33
Location : City Of Jastrebarsko
Registration date : 30.04.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 18:34

Nina je napisao/la:
e stvarno ste bezobrazni ja vam ništ nisam napravila odkad sam na ovom forumu,imate sve protiv mene...Nina ovo Nina ono...Nisam ništa uopće mislila da sam najpametnija i znaš Emma možda netko zna šta je raj..Tko je reko da sam ja najpametnija..Ili naprijemjer kada je Picek,dario kak se više zove napisao kao još će se jedan konj uništit kad ga ja kupim,e pa neće,jer kak on zna kak ja jašem i kak se odnosim sa konjima...Baš me briga,ja stvarno neznam šta sam vam skrivila..
I naravno sad će Manicore nešt glupo napisat pa ćete svi smijat,ma ajd gonite se višeee,jer vi uopće neznate niišt o meni ni kakva sam zatooo..I da,ja vam se uopće ne zovem nina ni ništ pa eto tko zna išta o meni?

hihihihi,a miceeeek
[Vrh] Go down
Maura
6. year of riding
Maura


Female
Broj postova : 4323
Age : 29
Location : Istra <3
Registration date : 31.12.2007

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 18:36

go manti Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
Sunshine
5. year of riding
5. year of riding
Sunshine


Female
Broj postova : 3417
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.03.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 20:15

Prestanite se glupirat.
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 21:57

Nina je napisao/la:
e stvarno ste bezobrazni ja vam ništ nisam napravila odkad sam na ovom forumu,imate sve protiv mene...Nina ovo Nina ono...Nisam ništa uopće mislila da sam najpametnija i znaš Emma možda netko zna šta je raj..Tko je reko da sam ja najpametnija..Ili naprijemjer kada je Picek,dario kak se više zove napisao kao još će se jedan konj uništit kad ga ja kupim,e pa neće,jer kak on zna kak ja jašem i kak se odnosim sa konjima...Baš me briga,ja stvarno neznam šta sam vam skrivila..
I naravno sad će Manicore nešt glupo napisat pa ćete svi smijat,ma ajd gonite se višeee,jer vi uopće neznate niišt o meni ni kakva sam zatooo..I da,ja vam se uopće ne zovem nina ni ništ pa eto tko zna išta o meni?

MNinek, 1. na ovom forumu si dobrih.... godinu dana? Kai nisi već do sada uspjela razlikovat čemu je nešto mjesto, a čemu ne? Zaboga, već dobrih godinu dana 'pričaš' s nama i kak, o molim te, nisi shvatila da ovo nije mjesto za gluposti? Mislim je, ali onda glupost moraš dobro izvalit. Ravnopravnost na forumu 759778
Drugo, ne znamo kakva si a ti si se pokazala u obliku u kojem jesi-moždan ije potpuno u nama stvar. Svi smo došli ravnopravno na forum i jedni druge (većinom) nismo poznavali. Tak i ti, i manti. Kai ne kužiš da je vrijeme za drugu taktiku? Ak ne, onda ti nemrem pomoć. -.-

Eeeeeeeeeekšli meni se neda komplicirat. o_o"""""
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 22:58

joj dajte ljudi dosta....i priznajte si da smo "pilili" Ninu otkad je došla....čak sam i ja to radila, i priznam....kaj god ona rekla, mi bi se sprdali iz toga, kaj ne?!....isto tak bi mogli manticorea podjebavat, ili?!...a zkj ne...jer Nina izvaljuje gluposti???....e pa i izvaljuju ih i drugi, ne samo ona....i sad sam došla na to kaj je off....al oke....emma, sam bi htjela prokomentirat ono da smo svi ravnopravni na forum došli....oke, slažem se, došli smo ravnopravni, al nismo tak i ostali....hehe, al nvm....Wink....

Nina, moj savjet ti je da ignoriraš bilo kakve napade podsmjehivanja, al isto tak malo pripazi kaj pišeš....
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 23:06

Pa bolje da to riješimo sad i ovdje nego da se to konstantno proteže po temama.
I kak to misliš 'nismo tako ostali'?
[Vrh] Go down
http://google.hr
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 23:08

a tak, lijepo...nismo svi ravnopravni....ne u svakom slučaju...al onak...hh....al gle, nije bitno....
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 23:09

Aj slažem se sa emmom
Nisam htela ovo reći,ali stvarno me primoravate.
Jeb.ote,mi zaj.ebava.mo samo onoga ko piše nebuloze.zato kaj je smešno.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 23:10

Reci saaaad. *zainteresirana* bubili
*vuče te za rukav*

@denc: pa no, po toj logici bi svi mogli reć kak kome smeta to kai ga ovaj ili onaj zeza. Ruku na srce ja se još sjećam onog sa 'XD' na biseru, a sada pol vas stavlja 'xD', soooooooo. o_O Nećemo bit zlopamtila. ^^


Zadnja promjena: Emma; pet 27 oľu 2009 - 23:12; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Emptypet 27 oľu 2009 - 23:12

Ravnopravnost na forumu 801630
A daj zagađujemo lepu temu bubili
Mags,sad reci.Jednom si rekla da mrziš kad ti neko tako kaže a neće reč.tako da...=D
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Sponsored content





Ravnopravnost na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Ravnopravnost na forumu   Ravnopravnost na forumu Empty

[Vrh] Go down
 
Ravnopravnost na forumu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: