Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.

Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Registracija  Login  

Share | 

PAVO hrana i dodaci za konje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
morana
1. year of riding
1. year of riding

Female
Broj postova : 35
Registration date : 26.11.2008

PostajNaslov: PAVO hrana i dodaci za konje   pon 26 sij 2009 - 18:32

Sve informacije o PAVO hrani i proizvodima za konje možete naći na www.tvrtka-galop.hr

Svog konja hranim samo s tom hranom od kada se pojavila na našem tržištu i zbilja sam jako zadovoljna. Dlaka je jako sjajna, konj to s užitkom jede
[Vrh] Go down
goodghost
Adminstratorica
Adminstratorica

Female
Broj postova : 376
Registration date : 23.12.2007

PostajNaslov: Re: PAVO hrana i dodaci za konje   pon 26 sij 2009 - 20:26

i samo to jede, zob ništa? I koliko mu mjesećno treba kila? Na stranicama nema tih podataka, da li mu količinski isto davati kao i zob i sve ono drugo, ili treba manje ili više.
tnx Very Happy
[Vrh] Go down
http://goodghost.bloger.hr
morana
1. year of riding
1. year of riding

Female
Broj postova : 35
Registration date : 26.11.2008

PostajNaslov: Re: PAVO hrana i dodaci za konje   pon 26 sij 2009 - 20:56

Da, jede samo tu hranu + naravno sijeno. Pavo ima vrlo veliki izbor hrana i na svakoj vreći su dane upute za hranjenje ovisno o tome koliko je konj težak i koliko dnevno radi. Moj Feud jede Natures Best, ima oko 650 kg, trenutno ne radi ništa nego šeće po ispustu i dnevno dobije 3 kg te hrane. Prosječno mi treba do 5 vreća mjesečno. Uz to 2-3 obroka tjedno dobije Mash, i to kilu po obroku, tako da mi jedna vreća Masha dosta dugo traje. Ja sam super zadovoljna i on obožava jesti tu hranu, što mi je najvažnije Very Happy Very Happy Very Happy Znam da ta količina hrane možda nekima djeluje malo ( i ja sam se čudila u početku), ali Feudu ne bi škodilo da skine koju kilu Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
goodghost
Adminstratorica
Adminstratorica

Female
Broj postova : 376
Registration date : 23.12.2007

PostajNaslov: Re: PAVO hrana i dodaci za konje   pon 26 sij 2009 - 21:25

a , poznato mi je da su na vrečama detaljniji opisi, ali lakše je iskalkulirati ovako iz prve ruke Laughing
hvala za info Razz
[Vrh] Go down
http://goodghost.bloger.hr
Sponsored content

PostajNaslov: Re: PAVO hrana i dodaci za konje   Today at 18:30

[Vrh] Go down

PAVO hrana i dodaci za konje
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jahte