Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Roditelji i internet

Go down 
+6
BeRtA
Magdalena
Emma
Curly
Lilika
Denc
10 posters
Autor/icaPoruka
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:39

Razz pa pošto svi ovde provodimo doosta vremena za internetom,kako to rešavate sa roditeljima?! ~.~ Meni mama nonstop tranza kako to nije dobro za mene,kako uopšte više ne radim isto što i normalna deca,za mene samo postoji internet,to je jednako narkomaniji...blbalb
Ponekad se i ja zapitam da li je upravu,jer priznajem ja jesam zavisna od interneta.kad počnem forume,jedan drugi,msn,fejs Roditelji i internet 404390 I ne znam kako bi bez toga,već mi je to svakodnevnica,prvo što ujutro uradim i prvo kada se vratim iz škole jeste net.
Jel vama toditelji isto tako?kako to rešavate?Smatrate sebe zavisnim Laughing Razz ?
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:47

heh.. meni mama isto po cele dane visi na netu.. tak da xD.. još se svađamo koja će prije na net xD
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:49

Hehe, ja s tim više nemam problema, mogu biti na netu kolko hoću, ionak niko ne zna kaj radim. Roditelji i internet 86067
Al onda opet, fakat provodim previše vremena na netu. Iako mislim da se ne radi o ovisnosti, nego o mojoj lijenosti, pa onda umjesto da učim idem na net, makar prošla sve forume i provjerila si mail 10 put u pol sata. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:52

Laughing Laughing
Joj Curly tako i ja Razz
Evo sada kasnim na autobus,ništa nisam naučila i još uvek sam ovde :/
Lilika-blago tebii Razz
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:56

Je, i ja se baš spremam na histologiju, izgleda da bum kasnila ko i inače.. Roditelji i internet 625526
Fiziku za sutra još ni počela nisam, al bitno da sam si nokte nalakirala. I usput ofkors bila na netu dok se lak sušil. Roditelji i internet 86067
[Vrh] Go down
Emma
5. year of riding
5. year of riding
Emma


Female
Broj postova : 3450
Registration date : 09.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:58

Wow. xD
Meni ofc tupe da sam previše blabla, ali je meni ubiti net upaljen i sve to a ja u sobi crtkaram, sviram violinu, radim zadaću na podu i tak to. Tak da nisam ja ubiti tak puno na netu sam menem oja stara uvijek ulovi kad sam na njemu. Roditelji i internet 86067
[Vrh] Go down
http://google.hr
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 11:59

Roditelji i internet 952797 Roditelji i internet 952797 za obe xD
A daj,ja već imam 6 neopravdanih zbog kašnjenja i ovo će mi biti 7. Sad Sad
Joj ideeeem.
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 12:48

ja bi već dobila ukor xD.. zbog neopravdanih...

upravo me neka učiteljica ulovila kak idem iz dučana.. sutra sam naj..xD
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 13:32

haha...moji ni neznaju da sam ja tolko na netu...jer da znaju...uff, slušala bi dane i noći...Razz...
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 13:44

ah..stalno se*u..kak nije dobro,kak ne ucim,ne pisem dz,nabijam racun Razz Laughing ..i tak.. Roditelji i internet 251499 ...
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 13:52

Eh da, ni s računom više nemam problema. Roditelji i internet 86067
Meni je zapravo slično ko i Emmi, laptop mi je gotovo uvijek upaljen da mi lepo svira muzika, a spaja se na net čim ga upalim pa sam onda stalno na netu.. Pa onda tu i tam pričam s nekim, švrljam po forumima i to, i usput radim nekaj za faks, samo kaj sam slab karakter pa onda uglavnom visim na netu a radim ne baš jako puno. Laughing
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 14:02

pa sad ti je ustvari najgore s racunima..moras si ih sama placat Roditelji i internet 86067 ..
[Vrh] Go down
Curly
Adminstratorica
Adminstratorica
Curly


Female
Broj postova : 2762
Age : 34
Location : Varaždin / Zagreb
Registration date : 10.02.2008

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 14:20

Ma kakvi, ne plaćam ja nikakve račune. Roditelji i internet 86067
Svakih tjedan dana dobivam od staraca na račun određeni iznos, i to mi je onda za sve kaj mi treba taj tjedan - hrana, autobusna karta, tu i tam koja kavica il nekaj tak ak si uštedim. Stanarinu ne plaćam jer sam kod bake na stanu, režije isto tak (al zato više ne dobivam od bake džeparac, tak da to opet dođe na isto), jedino moram dodat ako bude previsoki račun za mobitel jer starci plaćaju samo do određene granice. Laughing Sve u svemu, nije meni loše. Roditelji i internet 86067
Makar mislim da nebi bil neki problem ni da moram sama plaćat račune, ionak ne stignem baš previše trošiti pa mi obično krajem tjedna još dosta ostane.
Uostalom da baš moram sama plaćat račune bi vjerojatno taj tjedni iznos koji dobivam bil malo veći (u usporedbi s frendicama, ja taman tolko manje dobivam kolko njima ode na račune, tak da smo opet na istom).

Iii da, off sam. Roditelji i internet 86067
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 14:27

hihi..pa super ti je =).
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysri 26 stu 2008 - 14:38

hehe, supeer kaj imaš baku pa ne moraš plaćat stan i režije...hehe...Smile....
[Vrh] Go down
Lanchy
1. year of riding
1. year of riding
Lanchy


Female
Broj postova : 3
Location : Varaždin
Registration date : 29.06.2009

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysub 26 pro 2009 - 19:59

ja stalno mogu biti na int.svako ima svoj komp,mama,sestra i ja smo stalno na int. tak daa.ali problem je u računu za int. xD
[Vrh] Go down
Irma
1. year of riding
1. year of riding
Irma


Female
Broj postova : 229
Age : 24
Location : Zemlja konja
Registration date : 20.11.2009

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysub 26 pro 2009 - 21:28

Mama prigovara i ponekad tata,ali ja tati lijepo kažem istinu:"Tata don't srač...Ti si isto puno na webi pa molim te lijepo [You must be registered and logged in to see this image.] )
[Vrh] Go down
ivce
5. year of riding
5. year of riding
ivce


Female
Broj postova : 3235
Age : 31
Location : Croatia
Registration date : 31.12.2007

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptysub 26 pro 2009 - 21:33

Imam flat tak da račun više nije bed.. nego je zabrinjavajuće šta ja ujutro perem zube i okolo bzvz provodim vrijeme na netu .. i tako svaki dan po puno sati.. Previše!! [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gabrijela
1. year of riding
1. year of riding
Gabrijela


Female
Broj postova : 127
Location : Vinkovci
Opomene : ....
Registration date : 05.04.2011

Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Emptyuto 26 tra 2011 - 11:12

ja sam prije bila opčinjena internetom...prije nisam ama baš ništa radila,na praznicima sam
samo visila na kompu i bilo me teško izvuć iz kuće...

sad kada sam našla hobi većinu vremena provodim u konjičkom i happy sam.. :Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Roditelji i internet Empty
PostajNaslov: Re: Roditelji i internet   Roditelji i internet Empty

[Vrh] Go down
 
Roditelji i internet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Roditelji i konji
» Internet napasnici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: OSTATAK :: Psihologija & filozofija-
Forum(o)Bir: