Konjički klub Varaždin '95
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjički klub Varaždin '95

If your horse says no, you either asked the wrong question, or asked the question wrong.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  Registracija  Login  

 

 Smiješne dogodovštine

Go down 
+16
pepa
maja_horses
goodghost
Equinox
Peppy
Nina
call me
Haflinger
danijel
Maura
Denc
Lilika
BeRtA
Picek
carmen...
Magdalena
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptysri 30 srp 2008 - 19:53

da....kak ste zaoffali....azdaja....
budem prebacila kak kopa po đubretu...Laughing...pa stavim...Wink....
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptysri 30 srp 2008 - 20:18

jeeeeej jedva cekam...haha... Laughing
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:48

Znam da sad ovo nema veze ali tko sve jaše u kk varaždin? Suspect
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:49

od ovih sa foruma ili uopsteno?? Suspect
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:51

Sa foruma jaše Lidyy,Magy,Pia i Romana koliko je meni poznato.....Smile
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:55

A ostale adminice zašto ste napravili samo forum o tom jednom klubu kada tamo ne jašu sve adminice? Very Happy
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:56

pa to su ti pre bila 4 foruma..i spojili su se u jedan sad..ja bar mislim tako.... Smiješne dogodovštine - Page 2 625526
[Vrh] Go down
Nina
4. year of riding
4. year of riding
Nina


Female
Broj postova : 1309
Opomene : Jedna -.-"
Registration date : 02.06.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:57

Pa znam ali zašto nisu napravili neki forum koji nije samo o jednom klubu nego...? Smile
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 7:58

pa to i kazem..ja mislim da su bila 4 foruma...i da su samo adminice od ostala tri presle ovamo...nisam siguran...samo kazem Smiješne dogodovštine - Page 2 625526
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 8:02

jaaaaaaaaooooooooooo

https://kkvz95.forumcroatian.com/osnove-foruma-f3/nesto-o-forumu-t800.htm
Ovde je mare( zagrljaj ) sve lepo objasnila
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 10:17

sa foruma jašu- magda,romana, ines, pia, maja&fakin i ja.........
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyčet 31 srp 2008 - 20:31

tak je lidach...Smiješne dogodovštine - Page 2 477762.....
daj sad sav ovaj silni off prebaci u arhivu....Wink....
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 4 kol 2008 - 9:42

ma pusti.. Laughing ovo je moi topik.. nek bude nutra.. Laughing

btw..magda.. mogli bi mi ovo preimenovati u događaji u klubu i na turnirima.. XD
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 4 kol 2008 - 14:46

može...preimenuj...Laughing....
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 4 kol 2008 - 14:58

efooooooooo... neg kai sam htela naipsat.....

aah.. ke bilo na turniur..... hehe.. ovkaaaaaaaa... oke.. budm probala pisati normalno.. fkt sry ppl.......................................

uugl...... znači subota... dođoh mi na hip.. i tak.. ne sječam se svega.. xD al ugl.. kak je bila dresura i za vreme inesinog progrlama.. taman kad su išle prema sucima.. ines se srušil suncobran..... al doro.. bile su drugeeeeeeeeeeee!! wee..

kai onda.. aaaaaaaaa da.. u... tj.. na.. M tekmi....... kak je puhal vetar.. grmelo je..... sam čuješ PUK i vidiš kak se ono drvo zruši........ e.... zrušilo se 20 cm od štale...... zamalo ju je steplo.. tj. od onih montažnih boksova... hebote.... navodno da je još i između boksova granja bilo.. mislim.. tam su ono.. boksovi nasuprott drugih.. a između je 2 metra prostora..

no i ugl........... ja se posle toga usrala.. ja spavala u kamionu.. a naš kamion bil ispod puuuuuuuuuno dreveča...... i sad meni magda ide po vestu.. jer je kiša počela.. a ja nisam imala hrabrosti doć ispod drveča.. i krenem ja prema kamionu.. i taman oču skrenut.. i doleti magda.. ja sam se usralaaaaaaaaa od straha...... mi smo se počele smijat.. a ines nas nutra čudno gleda......... al dooooroo...... i posle se sve to lepo smiri.. odu ovi svi doma.. pia, ines i ja ostanemo....... i ide ines jahat argiča.. skoči par skokova.. super sve 5.. i složimo joj oxera... argič se zagledal u šetalicu.. i zadnji galop je skrenul.. dok je skužil preponu.. još se nabil s prsima po oblicama.. i ines đus dole.. taman na nosač od šalica... krv počela teči ko da...... neznam...... argonaut trči po onom celom manježu al hvala bogu nie van izašel.. ljudi gledaju.. al doro.. onda sam ja išla s ines na wc.. da si to obriše.. i hvala bogu nije joj slomljen nos.. tak je zaklj PLASTIČNI KIRURG koji ju je pregledaval Very Happy... ugl ak nie 250 put ispričala priču kai joj je s nosom.. onda fkt........ Very Happy:D

a nedelja...... pa nedelja.. ja sam bla u k...... celi božji dan me trbuh bolel.. jedino sam pred krai bila dobro.. pa pitajte magdalenu kak sam ja izgledala....... pia mi je rekla da izgledam ko smrt na dopustu.. i tak.. išla ja gledat cure na metar.. jedva sam stajala... a dok je trebalo do kamiona dojti.. jedva.. jeeeeeeeeeedva sam hodala....i onda sam se legla na krevet... i tam sam bila ceeelo popodne... još su ove odjahale 110.. onda sam se digla... i nekai nezz.. i bilo mi je bolje....... hvala bogu.. jbt.......

i do doma sam opet pajkila.. xD

sljedeči vikend je nedelišće.. i to je turnir od casanove.. a to znači da budu tam.. ovi svi..... moi.. frendovi.. i to bu jaaaaaaako zabavno.. barem ja tak očekivam...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 4 kol 2008 - 15:02

lidy...ovak....

ono kad sam te prestrašila...Smiješne dogodovštine - Page 2 588345...ajme...pukla sam od smijeha...Smiješne dogodovštine - Page 2 588345....

ajoj...da....jadna Ines....imala je peh....Smiješne dogodovštine - Page 2 625526....

a ti si fakat izgledala ko smrt na dopustu...Laughing....


zabavno, ha..??...Laughing...Laughing...Laughing...
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptysub 9 kol 2008 - 19:53

eh daa..danas smo bili na turniru blizu križevaca...Wink....bilo je super....a događaji...naravno da ih je bilo.....

lepo se mi vozimo u kamiončeku...ja, lidy i ira...Wink....lidy leži skroz gore...a mi ispod sjedimo...Laughing...a u toj prostoriji su bila i ona kolica s opremom (metalna i na njima je sedlo, kutija s četkama, uzde..Wink)....i kak se kamionček nagnul kad smo skretali..tak su se srušila ta kolica...i kaj...Laughing...idem ja to složiti....Laughing...sve super prošlo....Wink....tam je bilo sve prilično oke...mislim...cyclops...jedino...kad smo došli...mi 3 izađemo iz kamiona i onak...skupi se hrpa djece oko nas....lidy...Laughing...Laughing...i svi onak gledaju konje....al ajde...Smile....i tak je lepo prošel turnirček...Laughing...i idemo mi domeka....i opet su se srušila kolica za vrijeme vožnje....Laughing...i idem opet ja to složiti...Wink....i tak stavim ja sedlo gore...pa uzde i sve to....i dignem glavu i lupi me prozor po glavi...lidy i ira su se počele smijati...onak....pa i ja za njima...Smiješne dogodovštine - Page 2 588345....onda sam skoro pala kak se kamion njihal...Laughing...i onda ja pijem sok...i počne se lidy smijat...a ja onak nisam progutala sok....pa nam je to bilo jaako smiješno...Smiješne dogodovštine - Page 2 588345....onda je došla ines po nas nek idemo s njom po kukuruz tam prek ceste....i išle smo ja i lidy...Laughing...onak...kamion stoji na cesti...a mi beremo kukuruz...Laughing...Laughing...i onda smo išli doma...Laughing...pa je ira jela sendvič s kečapom...i dala ga je lidy nek ga baci kroz prozor...lidy ga uzme....i primi se za kečap....a mi onak....Smiješne dogodovštine - Page 2 588345....i onda je počela stenjati ...ova nekak...
aaaa kečapu moj....aaaa......toooo kečapu...dobar ssii....aaa......Smiješne dogodovštine - Page 2 625526....

:smeh......to bi bilo to od danas.....Laughing...
[Vrh] Go down
BeRtA
7. year of riding
BeRtA


Female
Broj postova : 8023
Age : 28
Location : Šerpa i Monviii <3
Opomene : Jedna
Registration date : 25.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptysub 9 kol 2008 - 20:03

o bozeee... Smiješne dogodovštine - Page 2 588345 Laughing
[Vrh] Go down
Peppy
1. year of riding
1. year of riding
Peppy


Broj postova : 56
Age : 28
Location : Marcana City
Registration date : 08.08.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptysub 9 kol 2008 - 21:19

Ajme, ovo sa kecapom je najzesce!!!!!!!!!!! :hahaha:
[Vrh] Go down
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptyned 10 kol 2008 - 9:01

magda... nisi napisala za kuruzu niš... erm.. ines i magda imaju pune ruke klipova.. ne stane im više ništ..a ja dojdem s 2 klipa van..
[Vrh] Go down
Denc
Adminstratorica
Adminstratorica
Denc


Female
Broj postova : 10163
Age : 103
Location : Lost in time
Registration date : 12.02.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 11 kol 2008 - 7:11

cyclops cyclops heheh,u svakom slučaju bilo je vama zanimljivo Laughing Smiješne dogodovštine - Page 2 477762
[Vrh] Go down
https://kkvz95.forumcroatian.com
Lilika
Adminstratorica
Adminstratorica
Lilika


Female
Broj postova : 4277
Age : 29
Location : trnovec-vž
Registration date : 22.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 11 kol 2008 - 8:15

aham...... e magds.. kai je jučer bilo????????? ja se nemrem ničega setit..... Sad

al bitno da znam da sam bila glavna atrakcija na konju... XD
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 11 kol 2008 - 19:40

hehe......a jadno dete...mogu ga podragati..?!...lidy - emmm.....NE!!!

Laughing...Laughing....nama je uvijek zabavno...Laughing....e pa....kad se vozimo u kamionu..uvijek virimo van kroz jedan mali prozorčić..tak smo ko žirafe...Laughing...Laughing...
[Vrh] Go down
Picek
4. year of riding
4. year of riding



Male
Broj postova : 1816
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 11 kol 2008 - 20:06

hehe......a jadno dete...mogu ga podragati..?!...lidy - emmm.....NE!!!

Smiješne dogodovštine - Page 2 355429 Smiješne dogodovštine - Page 2 355429
[Vrh] Go down
Magdalena
Moderator
Moderator
Magdalena


Female
Broj postova : 12961
Age : 29
Location : Beretinec - Vž
Opomene : ...
Registration date : 24.12.2007

Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Emptypon 11 kol 2008 - 20:12

a fkt je tak bilo....

lidy onak pol sata - emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...........i onda kaže - NE !!!

Laughing...Laughing....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smiješne dogodovštine   Smiješne dogodovštine - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Smiješne dogodovštine
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjički klub Varaždin '95 :: KONJ&JAHAČ :: Konjički klub Varaždin '95-
Forum(o)Bir: